Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myší ráj a úpadek společnosti
#4
Přišlo mi zajímavé, že myši neobydlovaly prostor rovnoměrně, ale hromadily se v určitých sektorech, přestože všude byly stejné podmínky, stejná dostupnost zdrojů... To bych nečekala. LOL

Napadlo mě, že důvodem narušení harmonie myšího společenstva byla nemožnost vybití přirozené agrese (tady myslím agresi jako vynaložení energie). Ve svém běžném prostředí myši musí vynaložit více energie k získání potravy, musí se mít na pozoru před predátory, musí spolupracovat... V myším ráji si s ničím nemusely dělat starosti, ale tu energii musely nějak projevit, tak ji prostě nasměrovaly proti sobě, neměly jinou možnost.
Kdyby měly k dispozici dostatek kolotočů, tak by problém možná nevzniknul. LOL Nemám zkušenost s myšmi, ale měla jsem spolu dva křečky, kteří na nich prodrandili celou noc a nikdy mezi nimi nevznikl konflikt, přestože křečči jsou strašní rváči.

Jen taková úvaha. LOL
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Myší ráj a úpadek společnosti - od -diskusni-forum- - 16. 01. 2015, 15:52:53

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex