Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Další krok v mém životě
#5
(29. 01. 2015, 18:59:59)d-kun Napsal(a): Přešla mě po seznamování úplně chuť. Sice jsem se s pár děvčaty sešel, ale třebaže to setkání, posezení a popovídání bylo ve dvou případech fajn, stejně jsem si následně říkal, že fakt netuším, co si s nimi dál počít, natožpak mít nějakou u sebe doma :-). Raději jsem tedy ty své pokusy vzdal.
Ale proč? LOL Možná přemýšlíš zbytečně dopředu. Možná ani nevíš, co vlastně chceš. Psal jsi, že jsi samotář, tak nač ta seznamovací aktivita? Buď zase až takový extrémní samotář nejsi, nebo jsi a chceš si možná udělat jen pomyslnou fajfku pro pocit, že jsi zvládnul všechny výzvy života?

práce...yes
mít střechu nad hlavou...yes
přítelkyně...epic fail

LOL
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Další krok v mém životě - od -diskusni-forum- - 02. 02. 2015, 20:24:54

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Příběh o mém zapomenutí na sexualitu... Mülh-diskusni-forum-ouse 11 28711 11. 02. 2013, 18:24:26
Poslední příspěvek: Mülh-diskusni-forum-ouse
  Film o životě bez sexu Zivotb-diskusni-forum-ezsexu 24 52335 17. 02. 2012, 08:48:28
Poslední příspěvek: Aline-diskusni-forum-Daryen

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex