Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Úcta a respekt
#2
Vítej mezi námi. Úcta a respekt... výstižné, jedna z věcí, která mi také chybí a bohužel asi nejvíce v mém nejbližším okolí - u nejbližších příbuzných. Od babičky jsem slyšel i názor, že v rodině se k sobě nemusíme chovat ohleduplně právě proto, že jsem rodina a že slušné chování je jen vůči cizím... No... nevím, co k tomu říct, ale moc se mi to takto nelíbí...

Máme to potíže s těmi vztahy, že? Já si někdy sám sobě říkám, proč máme skoro všichni v sobě takové to nutkání vztahy vytvářet, jak krásný a jednoduchý by ten život byl, kdyby nás toto nutkání opustilo... (Ehm, ona by zůstala ještě řada jiných problémů, ale to k tématu nepatří) Mě bohužel to nutkání z nějakého záhadného důvodu postihlo teprve před pár lety a teď se ho vůbec nedokážu zbavit, jaký já jsem měl do té doby pokoj, to by mi mohl kdekdo závidět :-).

S těmi škatulkami je to také těžké, buď se člověk nemůže zařadit nikam nebo ještě častěji - do několika z nich. Lidé si bohužel oblíbili věci třídit a kategorizovat, protože to zajišťuje přehlednost. Bohužel těch škatulek vymysleli ale málo, v principu vzato bych jich mělo být tolik, kolik je lidí, protože každý jsme přece jen jiný, i když míváme někdy něco společného.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Úcta a respekt - od wate-diskusni-forum-rlili - 24. 05. 2015, 18:16:09
RE: Úcta a respekt - od d--diskusni-forum-kun - 26. 05. 2015, 18:23:24
RE: Úcta a respekt - od Sc-diskusni-forum-rat - 03. 06. 2015, 14:15:28

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  respekt madam-diskusni-forum- chaos 0 4268 28. 02. 2018, 13:45:45
Poslední příspěvek: madam-diskusni-forum- chaos

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex