Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sbírám odvahu se představit.
#3
Vítej tu, Lenko. Musím souhlasit s předchozím, ten tvůj příběh je docela silné kafe. A bohužel, jak tak znám ze svého slídění po internetu, zdaleka nebudeš jediná. Někdy mě až překvapuje, co si někteří chlapi k ženám dovolují a nestydí se takové věci požadovat. Já tedy, stejně jako většina z nás tady, jsem jiný případ, ale i kdybych měl zájem o všechny ty prasečinky, stejně bych se asi styděl jenom říct, že bych chtěl to a to... Na druhou stranu mě také udivuje, co všechno si ženy nechají líbit. Svěřit se někomu, to je fajn věc, ale nechceš opravdu udělat něco více? Každopádně přeji, ať se tvá situace nějak obrátí k lepšímu :-).
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Sbírám odvahu se představit. - od d--diskusni-forum-kun - 30. 05. 2015, 14:52:04
RE: Sbírám odvahu se představit. - od Slečna XY - 30. 05. 2015, 23:18:01

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex