Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sbírám odvahu se představit.
#4
Ahoj všichni,

Vím že,Vám to asi příjde hodně divné,že zůstávám v manželství s takovým mužem.Ale nikoho jineho už nemám.Do našeho manželství jsem dala uplně všechno a to nemluvim jen o citové a teď už i fyzické oběti.Mé děti nevědí jaký vlastně je člověk a ty jeho výstupy,kdy vím že bude zase řev,většinou nějak zastavím nebo se je snažím zmírnit.Děti jsou ve věku kdy jsou ze všeho zmatené a vlastně to ještě nechápou.Na druhou stranu nechci aby byli něčeho zlého svědkem.Kdybych měla odejít ztratim uplně vše.Rodinu nemám a po tom všem co musim vydržet už asi nemám sílu se tomu nějak postavit.Vím že bych měla,vím že je to ode mě slabé a zbabělé.Ale zatim to jinak neumim.Všem Vám ale děkuju.Občas totiž začínám mít pocit,že ta špatná jsem já.Děkuju
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Sbírám odvahu se představit. - od Whi-diskusni-forum-tee - 30. 05. 2015, 15:23:58
RE: Sbírám odvahu se představit. - od Slečna XY - 30. 05. 2015, 23:18:01

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex