Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Filmy s asexuální tématikou
#37
Ahoj, 

doporučíte prosím nějaký film/knihu/album atd., kde je vyloženě asexuál? Ideálně asi film, jelikož nemám do uzávěrky moc času přečíst knihu a bohužel jich spousta není zdarma dostupných a některé nejsou přeloženy do ČJ. Vím, že už tu toto vlákno je, ale chci se zeptat, zda nedoporučíte ještě něco nebo zda od té doby nevyšla nějaká novinka, může to být i třeba píseň, album, nejlépe asi film či kratší kniha dostupná zdarma online, hlavně prosím, ať to není ten dokument AsexuaLOVE, ten recenzovat nechci. Slíbila jsem, že napíši recenzi k tématu stereotypu mužů a žen. Bude tam rozhovor s transsexuálem a celé číslo toho časopisu bude v duchu práv žen, stereotypu atd. Jedním stereotypem podle mě je, že si lidé myslí, že si každý chce a musí najít partnera/ku, mít děti, svatbu... Chci ukázat na asexualitě, že ne všichni jsou takto založení a že ne pro všechny je nutné sexuálně žít nebo se družit. 

Předem díky za tipy, 
Sosna.

P.S. Kniha How to be ace musí být super, ale bohužel jsem ji nenašla v češtině. A asi by byl problém ji získat.

Odpovědět


Příspěvků v tématu
Ace filmy pro recenzi - od So-diskusni-forum-sna - 12. 12. 2020, 20:25:28
RE: Ace filmy pro recenzi - od ad-diskusni-forum-evr - 13. 12. 2020, 07:57:15
RE: Ace filmy pro recenzi - od So-diskusni-forum-sna - 13. 12. 2020, 23:22:31

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex