Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jsem asexuál?
#1
Ahoj,
poslední dobou se zabývám myšlenkou, jestli nejsem asexuál. Je mi 22, nikdy jsem neměla sex ani dlouhodobější vztah. V pubertě jsem sex v podstatě neřešila, ale přičítala jsem to tomu, že jsem nevyspělá. Několikrát jsem byla zamilovaná, ale když o tom tak přemýšlím, sex nikdy nebyla věc, na kterou bych myslela, když jsem o tom člověku přemýšlela. Vždycky jsem si představovala, co bychom spolu dělali o čem bychom si povídali a tak. Nedávno jsem se zkusila seznámit s jedním klukem přes seznamku, a přestože se mi líbil a byl mi sympatický, jakmile došlo na líbání, bylo mi z toho fyzicky špatně. Musela jsem pak z toho vztahu vycouvat, protože jenom myšlenka na to, že bych s ním měla mít sex, mě stresovala a nebyla jsem schopná být v jeho přítomnosti a cítit se s ním dobře. Mohli byste mi někdo poradit? Nejsem si jistá, jestli opravdu jsem asexuál, nebo je to jen tím, že jsem "nedospělá" nebo jsem nepotkala nikoho, kdo by na mě správně chemicky působil.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Jsem asexuál? - od Na-diskusni-forum-ncy - 11. 12. 2015, 11:39:13
RE: Jsem asexuál? - od tan-diskusni-forum-gle1 - 11. 12. 2015, 13:51:10
RE: Jsem asexuál? - od Na-diskusni-forum-ncy - 11. 12. 2015, 15:02:48
RE: Jsem asexuál? - od d--diskusni-forum-kun - 12. 12. 2015, 09:53:38
RE: Jsem asexuál? - od -diskusni-forum- - 12. 12. 2015, 13:53:42

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex