Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co jsem?
#4
Ynonym Napsal(a):Nechal jsem si dokonce narůst velmi dlouhé vlasy (na zadek), začal se hodně starat o pleť abych se nějak aspoň chováním přiblížil ženám, ale rozhodně to nechci dávat najevo, aby se na mě dívali lidi skrz prsty...

Napadá vás co jsem? (Asexuální homosexuální transexuál je při nejmenší trošku divné označení)

Nemyslím si, že bys byl homosexuální transsexuál, pakliže se např. staráš o pleť kvůli tomu, aby ses chováním přiblížil ženám a ne kvůli tomu, že tě to třeba baví nebo ti na vzhledu své pleti záleží.
Žena to nedělá proto, že "chce být ženou", ale právě kvůli těm ostatním důvodům.
Já osobně na tom nevidím nic špatného a ani to neberu jako projev "ženskosti". Muži nosili po staletí dlouhé vlasy (já mám dlouhé vlasy od gymnázia) a proč by se nemohli starat o svou pleť? Pak by třeba značky jako Lancôme rozhodně kosmetiku pro muže nevyráběli.
Hlavním rozdílem mezi muži a ženami je způsob myšlení, chování, mluvení... jestli pro tebe ženské chování není přirozené, pak transsexuálem nejspíš nejsi.

Mně se líbí být elegantní ženou a cítím se tak dobře a přirozeně... zas na druhé straně někdy není špatné ani být mužem, takže za transsexuála se nepovažuji. Mou zvýšenou ženskost před okolím schovávám pouze mírně, na veřejnosti se nechovám, nemluvím a neoblékám úplně jako žena, ale jako normální muž také nevypadám. :) Ať si myslí, co chtějí, třeba jim to otevře oči.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Co jsem? - od Yno-diskusni-forum-nym - 02. 09. 2008, 01:30:31
Re: Co jsem? - od Ne-diskusni-forum-la - 02. 09. 2008, 03:43:28
Re: Co jsem? - od me-diskusni-forum-jem - 18. 09. 2008, 14:26:53
Re: Co jsem? - od Lady -diskusni-forum-Chloë - 20. 09. 2008, 13:52:16
Re: Co jsem? - od Sir -diskusni-forum-Erik - 21. 10. 2008, 23:21:15
RE: Co jsem? - od Adria-diskusni-forum-ne Fox - 20. 12. 2010, 14:44:04
RE: Co jsem? - od Sir -diskusni-forum-Erik - 20. 12. 2010, 15:31:30
RE: Co jsem? - od Sy-diskusni-forum-sel - 21. 12. 2010, 01:08:36

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex