Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problém se setrváním ve vztahu
#3
(21. 09. 2016, 15:11:41)Thomas Paul Arroty Napsal(a): Také mám problém s flirtem a sváděním, neumím to a nic mi to neříká. Ani mě to nebaví. Ale je to ode mě vyžadováno. Já navazuji jen přátelství, často velmi hluboká (moc se neseznamuji, nejsem společenský člověk), láska se vyvíjí až z nich. Celkově mám problém s tím, že ženy (alespoň v mém okolí) potřebují, aby 'chlap' byl nedostupný a tím více atraktivníy živočišný a nebezpečný. Ve vztahu hledám oporu, lásku a pochopení, ne sociální hru, kdy musím vynakládat úsilí ne na budování důvěry, ale na to, abych vytvářel jakousi sexuálně přitažlivou nejistotu (je to tak hnusné, jak to zní), o takový vztah nestojím.

Hezky napsáno. Obzlášť ta formulace "sexuálně přitažlivá nejistota" je krásné vyjádření toho, co jsem o vztazích a jejioch dynamice přečetl. Vlastně, když se na to zpětně dívám, přečetl jsem sice na podobná témata spousty materálu, ale v okamžiku, kdy bych si z toho měl vyvodit nějaké závěry, dojdu většinou k tomu, že je to celé naprosto šílené a jdu se raději věnovat nějké "jednodušší" činnosti, jako je třeba překlad vlastnoručne upraveného jádra s generováním vestavného initramfs pro start z RAID pole z nerozdělených disků (pokud nechápete, co poslední slova znamenaní, neřeště to, prostě to berte jako hustou linuxovou magii :-) ).

A stejně jako vanellus si myslím, že to není problém se setrváním ve vztahu - ten mají ti, kteří se dostanou do pro ně optimálního (nebo alespoň použitelného) druhu vztahu a ten jejich vlastní vinou ztroskotá. V tomto případě ale ty vztahy nikdy doopravdy šanci neměly, neboť, jak bylo správně napsáno, vztah visící na sexu je odsouzen k nezdaru.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Problém se setrváním ve vztahu - od Magr-diskusni-forum-amal - 22. 09. 2016, 01:52:51

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex