Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vypovídání se, o mě a sexu
#8
(12. 03. 2017, 12:39:53)adevr Napsal(a): Jo, mnohdy to bývá i tom že se člověk až moc zabývá zejména sám sebou, a bere malý ohled na druhé.
Docela mne fascinují všechny ty kategorie, podkategorie, všemožné jejich nuance a nálepky které si zde někteří asexuálové mají potřebu lepit na čela a definovat se sám pro sebe.
Přitom víceméně serou na okolí a lidi kterým na nich záleží, a pak se diví že jim nikdo nerozumí.

Prostě nebuďte takový sobci, co tráví většinu času vyloženýma demi-romanto-lesbo smyšlenkama a jejich vypisováním, aby jste jim dali před anonymními čitateli jakousi pofiderní váhu, a starejte se i o něco jiného než o sebe a své nepoužívané pohlaví.
Mnohdy totiž jedno souvisí s druhým, sobce nikdo nechce protože sobce zajímá jen on sám, a tak raději vymýšlí různé teorie a příběhy a pak je tu pohazuje v plen.

Netvrdím že je to případ této pisatelky, ale tohle je tu stále dokola. Dokola a pořád o ničem. Prostě plevel, a nic co by zdejší komunitu někam posunulo.
Kdyby si ti lidé alespoň dali malou práci a přečetli si plno jiných téměř identických příběhů, hledali a dostali se jim i odpovědí, na něž by mohli navázat. Většinou z dob minulých, protože na ty stále nové stejnosti už téměř nikdo nic zásadního neodpovídá. Snad jen lidé co cítí šanci navázat kontakt... což stejně se sobcem neklapne.
Určitě bude pro mnohé můj názor opět kontraverzní, jenže sorry, už jen to, že sobečtí psavci místo toho aby zde nejdříve smysluplně hledali rady v mnoha podobných osudech z minula, napíší posté téměř identický text o svém hledání (což fakt s předchozím nějak neladí, že? ) a o nepochopení okolí. Protože co je důležitější než oni, ne?

? :-)
A proč ti vadí, že je druhý sobec?
Navíc, jak můžeš vědět, že to nikoho neobohatilo? Těžko napsat příspěvek, který je přínosem pro všechny.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Vypovídání se, o mě a sexu - od wate-diskusni-forum-rlili - 12. 03. 2017, 21:33:30

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex