Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vypovídání se, o mě a sexu
#15
Já nemám potřebu řešit ,,něco" dál, vše podstatné už jsem napsal... zbytek by bylo opět mlácení prázdné slámy.

Kdybych napsal : ,, ahojki a juchuchu, to je hezké že jsi s námíí.. společně to něco zvládněm, máme to stejné... lol.. až tak jsem to nemyslel... však ty víč co, osud ne... hledání je fajn, bude nás víc nebudem se báti nic, a taki sem ničehož nic tafdyk nečet bo, co je důležitější neš múj problém , né... tak ahoj , ahoj... posílám dest jsi demi , nebo pan,.zjisti a.. mějse ." tak by to pro mnohé bylo normální a v pohodě.

Když však napíšu, že je lepší před tím, než zde předložím svůj životní tragický osud v plen, aspoň trošku se zavrtat do starších příspěvků, abych stále dokola nepsal stejné věci, čímž myslím velmi podobné vyskytující se tu v kratších časových úsecích, bylo by to mnohem lepší a podnětnější, tak začnou běhat broučínci po brableništi.

Pokud to neudělám, ...ale to už jsem psal, nemíním se opakovat, ač to stejně každý oponent pořádně nepročetl... v tomhle pokračovat, to je jako vyhrát paralympiádu...
Děcká vyhráli jste, končím s touto planou diskuzí... vemte vozíčky a hurá na bedny,,,

No jo, no... mám holt jiný názor, a lovískovat a kydat prázdná písmenka (mimo chat) nemusím.
Ale vy klidně... jeďte.. doufám že vám ty zlé mamči nahustili dobře pneumatiky.
:)
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Vypovídání se, o mě a sexu - od ad-diskusni-forum-evr - 13. 03. 2017, 19:58:43

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex