Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vypovídání se, o mě a sexu
#16
To Niekto
na začátku jsem přece psal že to není osobní, prostě jsem to připsal k jednomu z mnoha stejných příspěvků. Takže osočení že někoho odrazuji přímo, neberu.
Je to forum o něčem, předpokládá se, že než vstoupíš, je slušnost probrat alespoň částečně co se zde děje.

Kdyby tu bylo fórum třeba sběratelů a výrobců nožů, a každý týden by se přihlásila fňukna že má taky kudlu, a co dělat když se řízne, bo mu brácha ten příborák nabrósil... tak by se našlo dost lidí co by ho poslali někam.

Každý by měl mít tu slušnost, se přinejmenším zhruba seznámit o čem jsou stránky kam hodlám s dotazem vstoupit, a neurážet ostatní ingorováním podstatných věcí z minula.
A bohužel to, že někdo nemá chuť si číst starší příspěvky a tak vytváří stále stejné, na něž mu stejně nikdo nic normálního neodpoví, považuji za sobecké. Ale to se opakuji, jenže musím, neboť jsi očividně moc pozorně mé názory nečetl.

Momentálně se zdejší odpovědi redukují na ,,ahojování a stejnování" od lidí co hledají kontakt, což by u nožířů asi neprošlo.

Ale kdysi bylo líp, a vlastně vždy, když někdo přijde s něčím byť ne zrovna podnětným, tak alespoń zajímavým.
A ano, jak píšeš ... je fajn když se něco děje... :D
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Vypovídání se, o mě a sexu - od ad-diskusni-forum-evr - 13. 03. 2017, 22:17:59

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 5 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex