Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vypovídání se, o mě a sexu
#22
Je pravda že příspěvky se tu docela opakují, ale na druhou stranu je to jako lézt do neznámé vody. Neskočím do toho pohlavě (psát do rozjetých vláken), ale vlezu do ní opatrně (uvítací koutek). Jistě se najdou i tací, kteří jsou schopni naskočit do již rozjetého vlaku a vrhnout se do zaběhnutých vláken, ale jako nováček hledající radu, pochopení a co já vím ještě, se jistě nepustím do vlákna s desítkami příspěvků, kde by mi jen jejich přečtění a pochopení která bije, zabralo celé odpoledne. Ale když už stojím o tu radu, asi budu schopen se s tím nějak poprat.
Sám jsem zkusil přečíst některá vlákna, která mě zajímala, ale po druhém nebo třetím jsem se v tom úplně ztratil a založil si vlastní (asi na tom měla podíl i lenost).
Jistě by neuškodilo odfiltrovat vlákna s opakující se tématikou a ponechat jen ta, která obsahují nějaké hodnotné informace a odkazovat se na ně. Dalo by se tím do budoucna vyvarovat něčemu podobnému, co se tu teď řeší.
Když už se má něco pokazit, tak jen ve velkém.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Vypovídání se, o mě a sexu - od top-diskusni-forum-inka - 15. 03. 2017, 02:22:01

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex