Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vypovídání se, o mě a sexu
#23
To Drummond

Co to tady proboha vybubnováváte do světa?
Očividně jste neporozuměl textu, nebo jej pořádně nečetl. A to se zde snažím psát co nejvíce ,, po lopatě."
Tak ještě jednou, pro Vás...

Vadí mi, když se tu objevují stále stejné představovací příspěvky.
A asi v tom nejsem sám, neboť už na ně stejně téměř nikdo nereaguje. Mimo nějakých občasných zdvořilostních klišé.

Jasně, když úvodní představovací příspěvek napíše člověk, který má nějakou zkušenost a zážitek, tak reakce jsou hned jiné, podnětné a je to celé smysluplné...
Když se sem jde vyplakat nějaké sotva zletilé dítě, tak proti tomu samozřejmě také nic nemám.. jen si mohu, doufám, dovolit pochyby o jeho osobnostním profilu, vždy však jen v případě, že mu očividně dělalo problém přečíst si aspoň pár příspěvků, a zjistit že pětatřicet lidí před ním napsali téměř totožný brek nad svou asexuální samotou.

Prostě si myslím, že když někam vstupuji, bylo by fajn udělat si alespoň malý obrázek o oné komunitě. A na základě toho zpracovat svůj úvodní příspěvek, a přizpůsobit svůj případný dotaz. Rozumíte tomu?

Pokud mne to však nijak nezajímá, a napíšu hned o nespravedlnosti a neporozumění světa, o omezenosti blízkých a svém marném hledání kategorie kam se zařadit, a co teda s tím... tak já mám jasno. Nebudu zde dělat nějaký profil, jak by se o to někdo z pár vět pokoušel, ale za mne je tento člověk spíše sobeckého ražení, a proto má problém z okolím a nikdo jej nechce.
Třeba ani vlastně asexuál není, a snad i proto nemá potřebu si nejdříve prostudovat zdejší fórum, neboť mu jde především o sebe...

Už jsem ale toho napsal dost, a to jsem opominul vaše hillaryclintonovské bubnování nad osudem zdejší demokracie a úbytku svobod...
To je taková krávovina, že mám chuť Vám tuto moji odpověď překreslit do komiksu, aby jste ji porozuměl.

Ale předpokládám, že by to byla škoda času, a tak vám raději popřeji hezký den.

To topinka
Jo, fajn. Nemohu nesouhlasit.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Vypovídání se, o mě a sexu - od ad-diskusni-forum-evr - 15. 03. 2017, 13:04:08

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex