Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vypovídání se, o mě a sexu
#32
To drummond
za prvé, já se nerozčiliji, já se skvěle bavím...
a za druhé, přečti si po sobě to. co ji zde nakydal v příspěvku 21.

Za dalšíí, je mi jedno co si domýšlíš, je sice hezké že se dovtipuješ že jsem ten nejlepší, ale zanech prosím lichotek. Nestojím o ně.

A za poslední, jen Hillaryclintonovský zelený marxista, což je totéž, může použít takovou rétoriku jakou předvádíš, takže jsem si tě dovolil takhle ocejchovat.
Jasně že zde netvrdím že jsi prounijní a proislamistický, promigrantský napojený na sluníčkářské kšefty a zločinné neziskovky a jejich ethnokšefty, jen máš podobně pokroucené uvažování.
Trošku jako týpci z Kliniky co zneužívají zákony proto, aby mohli ignorovat ty co se jim nehodí.
Tak stejně jako ignoruješ jasné podstatné věci jimiž se zaobírám, a lkavě stále dokola se zaobíráš okrajovými nesmysly...
A očividně ne proto aby jsi do diskuze přinesl něco smysluplného ale jen aby jsi mi ukázal že dál dočuráš.
Být tebou, raději bych ho nechal v kalhotách.
:D
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Vypovídání se, o mě a sexu - od ad-diskusni-forum-evr - 16. 03. 2017, 09:09:06

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex