Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vypovídání se, o mě a sexu
#34
To drummond

Já přece zde nikomu jeho práva neupírám... to může jen Kexík. :)

Jen jsem napsal, že mi nepřipadá správné neseznámit se s komunitou které směřuji svůj dotaz. Což určitě sobecké prvky v sobě nese...
To, když se tu v bleděmodrém objeví takový canc po pětatřicáté, má nakonec stejně špatný konec. Takovému pisateli už nikdo nic pořádného neodpoví.
Byť bude oním tvým hypotetickým zachráněným, tím glorifikovaným jedním ze sta... ( to mi fakt už mimochodem zní jako: mezi stovkou zabijáků z isis ve člunu může být i jeden snad dobrý člověk, proto zachraňme a přiviňme na svá bedra všechny- není ani nutné vymýšlet složité konstrukty, no já se opět trefil do černého. :) ( Myšleno obrazně, rasista kupodivu nejsem.)

A co se týče těch plnohodnotných odpovědí na ony stále stejné slova sobců zahleděných do sebe, kteří přečtení si čehokoli zde, co by jim mohlo prospět , považují za ztrátu času... no projdi si klidně historii, pokud máš tu potřebu...

Naopak je fajn a svěží když se zde objeví nový člověk a ví co chce, a nepíše stále dokola jen o nesnázích s okolím a do jaké kategorie asexuality se zařadit, když už se vyspal s kdečím a nikdy to nebylo ono.

A to se musím fakt stále opakovat, máš snad nějaké problémy s přijímáním informací, či mne chceš zákeřně unavit jak eurošíbři národy, když jim vnucují muslimskou bandu vrahů?
:D :D
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Vypovídání se, o mě a sexu - od ad-diskusni-forum-evr - 16. 03. 2017, 10:51:37

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex