Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vypovídání se, o mě a sexu
#35
To Adevr

Keď ty si to rýpanie prštekom proste niekedy pýtaš aj sám, takže ťa nechce unaviť, len je neoblomný k tomu aby si sa nám prispôsobil ty rebel jeden neposlušný :D Inač, adevr, u nás máme na tie všetky pomenovania jedno slovné spojenie - slniečkár z bratislavskej kaviarne, tiež už mi to už bolo párkrát povedané :D

Ale pokračujte chlapci, všetky vaše príspevky dôsledne čítam a neskutočne ma to upokojuje, nakoľko mi včera zamietli u Baťu reklamáciu topánok a dnes pri riešení prichádzam o posledné zvyšky trpezlivosti, pričom naozaj nesympatická znalkyňa na ktorú sa mám obratiť tvrdí, že ona nie je tá pravá osoba, teda je ale si ju aj patrične zaplatím a naozaj sympatická pani na infolinky Baťa tvrdí, že áno, ona mi má dať posudok s tým, že mi ho spoločnosť preplatí. Uvidím, čo mi povedia v predajni, keď ich pôjdem prebrať. A za všetko môže ten ich hnusný krém ktorý má oblekové topánky udržať mäkké a narozdiel od toho sú tvrdé , koža popraskaná, zvlnená a biele ryhy k tomu ako darček, no vraj som nezvolil vhodný spôsob údržby (ja, chorý pedant ktorý si tie topánky krémujem skoro po každom použití) a to sú ešte chránené impregnačným sprejom a čiernym krémom ale od HUMANICu, tie to vedia vcelku pekne prekryť a môžem vám ich len odporúčiť, sú naozaj dobré. Za to henten nepodarok od Baťu, na ten si dajte pozor, hlavne kravaťáci ak sú tu nejakí, lebo potom dostanete odpoveď, že topánky tohto typu (85 eur) nie sú predsa na denné nosenie :D (skúste to povedať aj v práci) ale len príležitostné, lebo kto prosím vás už len nosí takúto obuv okrem plesu a svadby viackrát za rok nedajbože 5 dní v týždni počas celého roka a sú opotrebované nesprávnou starostlivosťou, pričom som ich nosil fakt oproti ostatným naozaj málo. A ešte tip na topánky pre chlapov, ktorí za ne fakt nechcú dať viac ako 100 eur, keď už tu robím tú osvetu, v Humanicu majú značku Rowland Brothers, mám ich v hnedom a čiernom, nosené naozaj intenzívne, ani náznak nejakého pokrčenia kože a aj po pol roku vyzerajú ako nové.

Fajn, dobre mi padlo sa vyrozprávať, dúfam, že to tu už niekto niekde neriešil a zbytočne ťa s tým, adevr, nezaťažujem :D
//Autor prosí o pochopenie irónie. Autor ďakuje.//
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Vypovídání se, o mě a sexu - od Nie-diskusni-forum-kto - 16. 03. 2017, 12:20:34

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex