Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vypovídání se, o mě a sexu
#37
To niekdo

Nezatěžuješ mne , stejně prokrastinuju... a to rýpání s pršťekom, at už je to cokoli, si samozřejně uvedomuji, ale jsem rád když ty stojaté vody něčím rozhýbu.
Znáš to, to jsou ty děti co v dětství hážou šutry do zatuchlých kaluží, a v dospělosti své protivníky s větším šutrem na krku do bezedných bažin...

Co se topánok týká, tak je fakt že si kupuju sice ty středně dražší, ale i tam se občas objeví problém,..
Mám jedny ručně vyráběné, uvnitř pamětová pěna, ale na patě mne tlačily. Docela mne to naštvalo, v tom přehybu byla nějak blbě uvnitř přeložený kousek kůže... už jsem se chystal jak si je ve firmě podám, ale pak mi jeden známý řekl že stačí abych to rozklepal kladívkem... a fakt těch pár úderů stačilo, a bylo možná účinější než reklamace. :) Teď jsou z nich mé oblíbené boty...

No a v té době / loni na podzim/ jsem si koupil botky na pobíhání po městě od Geoxu. Trošku popršelo, já vběhl na mokré leštěné kamenné schody v metru, a málem na té speciální podrážce jsem sjel až dolů , kde, a to fakt nekecám, je bankomat a hned vedle byl reklamní plakát značky Geox , jak si tam ta jejich předražená podrážka funí. A to nemluvím o tom, že i vnitřek je z kůže nešťastného zvířátka , což mi roluje bambusové ponožky...
No, navoněná bída...
Trošku jako někteří lidé, že? :)

Takže snad chápeš také, holt miluji jinotaje a často i psaní mezi řádky...

A to ani nerozebírám dívky co chtějí na své vafle vkládat teplé banány... :D
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Vypovídání se, o mě a sexu - od ad-diskusni-forum-evr - 16. 03. 2017, 13:08:10

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex