Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pro Kexíka
#5
Morwen,je moc hezký,že ses ozvala jako první v odpovědi :-) Moc ti děkujeme za tvá slova.Velmi si jich vážíme..Je zvláštní tu po tolika letech vidět tolik známých a sympatických lidí :-)
Beryze říká : Milá Morwen,doufám,že je v Přerově (?) pořád stále hezky a že se máš fajn. (Nejsem moc ukecaná no :D )

Adevre..I ty jeden :D Ale jo,je to hezky napsáno..Ale zase jsem čekal nějakou provokaci,to se přiznám :D Co se stalo,že tu žádná není???? Nééé,jen vtipkuju,neuraž se :-) I tobě moc děkujeme a doufáme že se jak tobě,tak Morwen daří dobře a problémy se vám vyhýbají..Fakt bych vám to moc přál...
Beryze říká : Doufám,že to není nic vážného..Taky jsem čekala nějakou provokaci :D (Viz výše - stále nejsem ukecaná :D ,Kuba to vyjadřuje víceméně za i mě ; Zase takový peklo se mnou nemá - jsem velice nenáročný hlodavec )

Aaaaaa ...Niekto...Mám to brát jako "Niekto nový"??? :-) Rád jsem ti aspoň na vteřinu pomohl s tvou alergií :-) A k tvojí otázce - jak to tu vypadalo před lety???Nooooo...psal jsem si tu s pár lidma a bylo to hodně fajn..Chat sice pokulhával ale měl jsem tu přátele a PM stačilo...Beryze jsem tu poznal asi za ...týden?Maximálně dva od registrace ale i když jsme spolu randili tak jsme sem hodně často chodili,abysme zjistili co je novýho atd atd atd...Jenže postupem času to bylo takový zvláštní...Víš,když moje žena (tenkrát ještě přítelkyně) napsala nějakej komentář (například nesouhlasila se sexuálem), tak jí přistála na náštěnce (aby si to mohl každý přečíst) zpráva typu "no jo,je vidět že ho tam hooodně potřebuješ" a podobný věci,a když jsme se vzali,mě chodily zprávy z televize Markíza,jestli bysme nechtěli s mojí ženou natočit nějakou reportáž...Víš,ani mě nezajímalo jestli to byla opravdu televize nebo ne...Já nejsem žádnej exot..Jsem nermální člověk,kterej se oženil ale jednoduše sice spí,ale nesouloží se svou ženou..To je to tak šíííleně extra věc,že kvůli tomu bysme měli jít do televize? Jako já chápu proč se to stávalo...Kexík prostě nerad cenzuroval (a já se mu nedivím protože když si představím ty zprávy co mu musely po každým výmazu něčeho chodit....asi takhle - já bych to nevydržel :D ) Ale trošku se to tady postupem času stalo spíše sexuální forum než asexuální.Jak je to teď nevím..Nebyl jsem tu několik let a teď jsem nakoukávám jen kvůli tomuto topicu...Víš,důvod...ta poslední kapka,kdy jsem požádal Kexíka o zrušení účtu byla,když jsem se doveděl že jsem z**d a totální vylízanec co by se měl dát léčit...To už jsem prostě neustál no..A i teď po těch letech když to píšu tak cítím,že zrušit registraci tady bylo správný rozhodnutí..Udělal bych to kdybych si nikoho nenašel?Možná ne...ale teď to cítím tak,že jsem udělal správný rozhodnutí...To by bylo asi tak všechno jak to vypadalo před lety :D Teď ty :D

Beryze říká : Zdravím (Prostě není ukecaná !!!!!!! :D :D :D )

PS: Přikládáme foto..Pokud ho nevidíte nejste slepí,ale my blbí :D


Přiložené soubory Miniatury
   
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Pro Kexíka - od J-diskusni-forum-áá - 01. 04. 2017, 17:23:35
RE: Pro Kexíka - od Mor-diskusni-forum-wen - 03. 04. 2017, 10:27:52
RE: Pro Kexíka - od ad-diskusni-forum-evr - 03. 04. 2017, 10:48:13
RE: Pro Kexíka - od Nie-diskusni-forum-kto - 03. 04. 2017, 13:55:23
RE: Pro Kexíka - od J-diskusni-forum-áá - 03. 04. 2017, 19:24:28
RE: Pro Kexíka - od drum-diskusni-forum-mond - 04. 04. 2017, 22:09:28
RE: Pro Kexíka - od J-diskusni-forum-áá - 05. 04. 2017, 08:36:34
RE: Pro Kexíka - od drum-diskusni-forum-mond - 05. 04. 2017, 21:35:47
RE: Pro Kexíka - od J-diskusni-forum-áá - 06. 04. 2017, 08:04:03
RE: Pro Kexíka - od ke-diskusni-forum-x!k - 10. 04. 2017, 14:58:15
RE: Pro Kexíka - od J-diskusni-forum-áá - 11. 04. 2017, 08:13:24
RE: Pro Kexíka - od ad-diskusni-forum-evr - 11. 04. 2017, 11:24:09
RE: Pro Kexíka - od J-diskusni-forum-áá - 12. 04. 2017, 13:38:44
RE: Pro Kexíka - od UweF-diskusni-forum-iltr - 13. 04. 2017, 01:10:18
RE: Pro Kexíka - od ad-diskusni-forum-evr - 13. 04. 2017, 19:26:35
RE: Pro Kexíka - od J-diskusni-forum-áá - 13. 04. 2017, 13:18:29

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex