Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nechci děti - nechci sex
#2
Ahoj Auden,
určitě nejsi jediná. Taky jsem nikdy děti nechtěla (a nebo když, tak jedině adoptovat, ale už aspoň tak velký, aby se s nimi dalo rozumně mluvit). Myslela jsem, že třeba časem změním názor, ale je to pořád stejné - vždycky, když vidím něčí malé děti, říkám si: "Jejda ty jsou roztomilé, zaplaťpánbu, že nejsou moje LOL ."
Ne že bych nedokázala být mámou, kdybych si to dala jako povinnost, ale to, co děláte jen z povinnosti, nikdy nebude tak dobré, jako když to děláte z radosti. To vidím ve svém okolí, na těch rodičích, které baví být rodiči a užívají si to. Já jim to moc přeju, ale vím, že sama tu touhu nemám, nebyla do mě vložena a nevidím důvod se do toho nutit.
A co se týče společenských norem nebo předsudků, o těch si myslím, že to jsou to koneckonců jen davové sugesce, poplatné místu a času. Takže klídek ;) .
"Všechny zdi, o které si rozbíjím hlavu, jsou v mé hlavě."
  zenové rčení
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Nechci děti - nechci sex - od Au-diskusni-forum-den - 22. 02. 2018, 07:10:10
RE: Nechci děti - nechci sex - od raind-diskusni-forum-ragon - 22. 02. 2018, 21:34:23
RE: Nechci děti - nechci sex - od -diskusni-forum- - 25. 02. 2018, 13:55:06

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Asi jsem asexuálka, ale nechci jí být... we-diskusni-forum-rca 50 134555 27. 06. 2011, 13:19:03
Poslední příspěvek: nun-diskusni-forum-vice
  uz nechci Stras-diskusni-forum-pytel 5 19847 24. 10. 2008, 10:08:29
Poslední příspěvek: Sir -diskusni-forum-Erik

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex