Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nechci děti - nechci sex
#6
Ahoj, nevím jesli ti povolí sterilizaci, když jsi ještě neměla děti, ale možný to je. Já bych do sterilizace nešla, bála bych se, že tělo přestane produkovat ty správný hormony a já budu muset brát miliony léků, abych se vyhnula "měnění se do chlapa" (to je přehnaný, pindík mi nenaroste, ale třeba fousy a tak - proto beru antikoncepci, zaprvý abych neměla menstruaci a zadruhý, aby mi nerosli fousy, s tím mám docela problém) no ale myslím si, že antikoncepce je dobrá proti otěhotnění, protože ženský řešej opačnej problém, braly x let antinu a pak vysadily a nemůžou dalších x let otěhotnět.. ale náhoda je blbec, víme. taky mám fobii z otěhotnění, porodu, děti nechci protože jsem chudá a nemám jím co nabídnout a neštastnejch lidí tu máme dost, tak proč přidělávat další (a sobě starosti).

Při nejhorším tady máme těhotenské testy a potraty. Já nikdy na potratu nebyla, ale když jsem měla kdysi přítele, dělala jsem si pravidelně testy a pčítala s tím, že bych eventuelně šla na potrat.

no anebo celibát. Já osobně nemám ráda sex, takže problém s tím nemám a jestli ty taky ne, tak proč ne. A pokud sex někdy chceš, tak jak jsem popsala výš, brát prášky vkuse, testy, potrat, možností je hodně....
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Nechci děti - nechci sex - od Au-diskusni-forum-den - 22. 02. 2018, 07:10:10
RE: Nechci děti - nechci sex - od Quo-diskusni-forum-rra - 24. 02. 2018, 16:41:53
RE: Nechci děti - nechci sex - od -diskusni-forum- - 25. 02. 2018, 13:55:06

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Asi jsem asexuálka, ale nechci jí být... we-diskusni-forum-rca 50 134555 27. 06. 2011, 13:19:03
Poslední příspěvek: nun-diskusni-forum-vice
  uz nechci Stras-diskusni-forum-pytel 5 19847 24. 10. 2008, 10:08:29
Poslední příspěvek: Sir -diskusni-forum-Erik

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex