Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pokusní králíci prof. Flegera
#6
ale asexualitu jsem vůbec nemyslel, opravdu jsem myslel jen 1. pohlavní styk, mě příjde zjištění že skoro 9% z dotázaných mužů a 3,5% žen mělo 1. styk až po 24 roku života jako naprosto bombastické číslo, z 12000 dotázaných a poměru 50/50. Co jsou tedy tito jedinci, jako běžní hetero/homosexuálové mi to právě nepříjde. A co jsem si četl zpovědi tady, často je to měl/měla jsem sex a nic mi to neříká. 

Současně si myslím, že v podobném dotazníku ptát se přímo na asexualitu je zbytečné, přiznát si asexualitu je těžší než odpovědět na otázku sex mi nic neříká. Nebo vyloženě zbytečné ne, spíš zajímavé by bylo porovnat kolik jedinců se identifikuje jako asexuál a kolik heterosexuálů nezajímá sex, provozují sex kvůli partnerovi/partnerce

a ty grafy
   
   
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Pokusní králíci prof. Flegera - od Gr-diskusni-forum-ča - 02. 09. 2018, 10:42:40

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex