Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexualita je prospěšná
Studie prováděli na broucích, to je biologicky dost odlišný druh ve srovnání s lidmi. (Neřekla bych, kdyby to byly opice, prasata, případně psi, kočky nebo aspoň potkani.)
Abstinující brouci dost možná žili déle právě proto, že je příroda naprogramovala k tomu, aby se jedinec zachoval, dokud se mu nepodaří rozšířit svůj rod. (Pak má splněno a může na věčný odpočinek).
Naopak se v některých případech ukazuje, že těhotenství je účinným preventivním prostředkem před některými onemocněními. Napadá mě třeba rakovina prsu - slyšela jsem, že kojení může snížit riziko jejího vzniku.
A když už jsem zmiňovala ty potkany (se kterými mám trochu osobních zkušeností): samičky nemožnost mít mláďata obvykle odnesly rakovinou některého z reprodukčních orgánů, které nikdy neměly šanci použít. No a samečci, ti se zase z nedostatku lepšího materiálu pokoušeli vybít, kde to šlo. (Mám podezření, že jsem v úvahu připadala i já...)
Pokud bezdětné ženy skutečně žijí déle než ty s dětmi, může to mít dva důvody: 1) Žádný malý upír je 18 let nevysával a nedrásal jejich nervy. 2) Žádný malý upír po dosažení dospělosti netrpělivě nečekal na jejich skon - protože dědictví.

Ach jo, už je ze mě cynik.
"Když odejde naděje na štěstí v lásce, člověk se trpce souží, ale nemiluje proto o nic míň." královna Kristina
"Kníže se musí umět přetvařovat; ne z bázně, ale z opatrnosti. Měl by usilovat o to, aby se dozvěděl všechno, ale nemusí tuto znalost stále dokládat." královna Kristina
Odpovědět

Příspěvků v tématu
RE: Asexualita je prospěšná - od Ilm-diskusni-forum-atar - 03. 04. 2019, 18:30:40

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex