Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yasmin Benoitová: rozhovor
#24
(09. 12. 2019, 09:51:11)adevr Napsal(a): Nesmíš to vzdávat. Boj s levicovými zrůdami musí pokračovat, jinak hrozí Orwell... :¨)

Drahý adevere, o to rozhodně nemusíš mít strach. Já jsem z národa, který nekapituluje a zkouší to pořád znovu a znovu. Velmi šťastný Mimochodem mám skvělou politickou novinku, která tě snad potěší, ale nechci tohle vlákno zaplevelovat tématem mimo, takže ti ji pošlu do soukromých zpráv.

Ranidragon: Rasistická pasáž je tohle: "Jedna z věcí, se kterou se setkávám celý život, je diskriminace kvůli mojí barvě pleti. Lidé mi vždy říkali, že nemůžu nosit to, co chci. Jediným důvodem, proč si to mysleli, bylo, že nikdy neviděli nikoho mého etnického původu třeba v reklamě. Proto jsem se rozhodla to změnit." Jinými slovy: "Imigrovala jsem do vaší země, vy zlí rasističtí Britové, a běda vám, jestli budete jakkoli komentovat můj vzhled. Jste omezení, protože v britských reklamách a britské módě je moc Britů a málo černochů. Proto jsem se to rozhodla změnit."

Obsahově úplně souhlasím s tím, co napsal adevr, ačkoli tobě bych to možná řekla... zdvořileji. Šklebící se Naprosto sedí i jeho postřeh o budoucí profesní dráze sluníčkářů. Opravdu se z nich rekrutují učitelé, pracovníci neziskovek a úředníci EU. Prostě takoví ti "užiteční idioti" levicových totalit, a zavírat před tím oči je nebezpečné. Viz Gramsciho "pochod institucemi", ke kterému se Frankfurtská škola otevřeně přihlásila. Pravice si je dobře vědoma, že sluníčkářů je málo, ale nezáleží ani tak na počtu jako na vlivu. Podívej se, co dělají na Slovensku, když se dostali k moci. Historika Janka Pastuszeka vyšetřuje policie NAKA za to, že publikoval dokumentární snímek, kde vypovídali pamětníci o Slovenském státu jinak, než jak velí oficiální státní narativ. Svoboda bádání je pryč.   

Citace:Možná je to také tím, že nečtu ty správné štvavé a manipulativní weby, eventuelně určitým způsobem ideologicky orientovanou literaturu.

Hezky provokativní souvětí. :D Jenže co tedy čteš? Mainstreamová média? To podle tebe není štvavá propaganda? Vážně? Viděla jsem před pár týdny, co dělala ČT na demonstraci za klima před FF UK. Zabírala jen lidi, kteří šli na demonstraci, a ne ty, kteří šli dovnitř do budovy; prohlásila o hlučící skrumáži, že jsou to "studenti FF", ačkoli to byla směs několika skutečných studentů FF, lidí z ÚPRUMu, středoškoláků a gymnazistů včetně toho, který to celé organizoval; a řekla, že "FF protestuje za klima", ačkoli rektor se od stávky oficiálně distancoval a petice proti stávce měla už druhý den, kdy jsem ji podepisovala já, 550 podpisů (pro srovnání: petice proti smlouvě s Home Creditem jich měla asi 240 celkově!).


Citace:Potíž je v tom, že si myslím, že každá ideologie je vlastně neschopností analyzovat správně a logicky konkrétní problémy při zaujetí objektivního stanoviska, což je takové, kdy jsou vědomě potlačeny emocionální hnutí typu příchylnost a odpor. Pokud opustíme pevnou půdu analytického myšlení, tak není žádný způsob, jak rozlišit, co je správné. Ti, kteří se nechávají unášet jen svými nekontrolovatelnými pocity, pak už nevidí realitu takovou jaká skutečně je, ale pouze si do prostoru kolem sebe projektují své představy.

Rozlišení mezi dobrým a zlým je morální pocit, ne racionální úsudek. Ale z nějakého důvodu se nemůžu zbavit vágního morálního pocitu, že nechci, aby gangy černochů a Arabů okrádaly, mučily, znásilňovaly a zabíjely lidi v mé (nebo jiné) vlasti. Je to zvláštní, ale je to tak. Pocity umějí být posedavé...
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Yasmin Benoitová: rozhovor - od Jul-diskusni-forum-iana - 09. 12. 2019, 19:35:31

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Rozhovor s asexualem - DVTV Gr-diskusni-forum-ča 78 113874 08. 01. 2020, 19:19:58
Poslední příspěvek: holci-diskusni-forum-cicka
  Zájemce o rozhovor pro seriál iDNES.cz Lidé česka? Jakub -diskusni-forum-Heller 0 5109 02. 11. 2017, 15:55:45
Poslední příspěvek: Jakub -diskusni-forum-Heller
  rozhovor / komentář pro časopis TÝDEN ca-diskusni-forum-mil 0 5225 21. 04. 2017, 12:31:33
Poslední příspěvek: ca-diskusni-forum-mil
  Rozhovor pro Humans of Prague Aline-diskusni-forum-Daryen 3 10178 06. 04. 2017, 16:59:08
Poslední příspěvek: Zir-diskusni-forum-iath
  Rozhovor pro stream.cz annat-diskusni-forum-rojska 17 46927 17. 01. 2010, 10:21:23
Poslední příspěvek: Lu-diskusni-forum-cy

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex