Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Můj příběh...je čas na "coming out?"
Vítej mezi náma,.pravděpodobně jsi na správném místě.
Pár věcí z tvého příběhu jsem měl a mám totožné i já.
Badoo a spol., je docela velké bahno z cca 80%. Těch zbývajících 20% je ale těžké mezi tím bahnem hledat.
Jen minimum žen tam má zájem o čistý vztah založený na lásce.
Naprostá většina má jako hlavní hodnotu peníze a zajištění, plus atraktivní vzhled. Vyjímkám čest, ale takhle to skutečně na těchto platformách chodí.
Naprostá většina tam inzerujících žen má několik dětí, tzn. vhodný protějšek by měl vlastnit dům a být finančně nezávislý.
Ten zbytek bezdětných jsi popsal správně. Ramena širší než ty (často i víc jak Rambo) a 100-200kg. Nic proti nim, často si za tento stav samy nemohou (geny, nemoc apod.), ale vhodného partnera hledají velni těžko. To samé platí i opačně, samozřejmě. Která dnes bude chtít.150kg chlapa s břichem?
Mnoho žen tam jsou cizinky, typicky Ukrajina, Thajsko, Filipíny, Rusko. Tam je to téměř vždy o.penězích.
Zvláštní pozici tam mají mladé svobodné holky, tzv.pařmenky. Vhidné pro stejné protějšky, tzn. párty, chlast, hulení, sex a zase chlast.
A nakonec, mnoho žen tam jsou fake profily.
Takže pro člověka, mladého a romantického, který teprve chce založit svoji vlastní rodinu, je tam vhodných protějšků skoro nula.
I přes tyto mizerné vyhlídky se tam lze seznámit na základě lásky, společných zájmů atd., ale musí se téměř vždy počítat s tím, že ta ona bude mít dítě/děti a je nutné již od začátku s tím počítat a mít výhled do budoucna že je přijmeš za vlastní.
Asexuálky se tam ale hledat nedají, jednoduše tam nejsou. Každá by ti odpověděla že bez sexu to nejde.
Odpovědět

Příspěvků v tématu
RE: Můj příběh...je čas na "coming out?" - od v-diskusni-forum-ye - 06. 02. 2021, 21:30:03

Pravděpodobně související témata...
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Lightbulb můj psychologický výzkum + něco o mě Iva-diskusni-forum-na69 7 186 4 hodin(y)
Poslední příspěvek: Jul-diskusni-forum-iana
  Můj příběh Ilm-diskusni-forum-atar 35 27307 03. 06. 2021, 18:11:02
Poslední příspěvek: Ilm-diskusni-forum-atar
  Můj příběh? Pyrok-diskusni-forum-inetik 11 11564 02. 03. 2021, 20:48:04
Poslední příspěvek: Mar-diskusni-forum-gret
  Můj příběh Arch-diskusni-forum-ippus 3 4523 23. 09. 2020, 03:27:01
Poslední příspěvek: v-diskusni-forum-ye
  Můj příběh Sim-diskusni-forum-eon 2 3562 23. 06. 2020, 14:11:19
Poslední příspěvek: catgir-diskusni-forum-lsilvia

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex