Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Můj příběh...je čas na "coming out?"
Možná by nebylo od věci zakladateli přestat hledat nějaké vztahy. Musíš se vnitřně uklidnit, jsi uzlíček nervů. Venuj se seberozvoji, svým koníčkům a udělej si radost. Měj radost ze života! To ženy přitahuje...Nehledej na druhých chyby, oni je nebudou hledat na tobě! A bude dobře, až budeš psychicky vyrovnaný, najde si tě nějaká...A svým kolegům řekni, že teď se věnuješ výhradně sobě, když tě jejich dotazy tak stresují... Ono když nemáš partnera, tak jsou všichni nespokojení, když ho máš, je to stejné...Chce to klid, hlavně být spokojený sám se sebou, jak už bylo řečeno.Vytvoř si každodenní rituál- před spaním každý den najdi něco, za co sám sebe pochválíš ,takto postupně začneš mít rád sám sebe...Pouštěj si hudbu, ta krásné umí uvolnit napětí, přivede radost. Sportuj, vytvoř si závislost na nějakém sport, rozhodně lepší než se pořád rozebírat a zkoumat. Vyplavují se endorfiny, bude ti lehko a krásné. Zkrátka pěstuj koníčky, to je nutné. A hodně buď venku na vzduchu, ten léčí. Když přidáš nějakou fyzickou práci, na vzduchu bude ti opravdu daleko lépe...Brigáda na ráno se dá najít, třeba chodit s letáky,,novinami, já jí dělala také a milovala jsem brzké ranní procházky,když venku zpívají ptáci, vita nás nový den...Venku padá sníh, ber brusle bez bruslit, je to nádhera!Ještě na depresi je prý dobre vyzkoušet Bachovu směs, olej do koupele. To by mohlo pomoci...Vyzkoušej celkovou masáž těla, je to nádhera. Rozproudí ti energii..Pamatuj ,aby se mysl cítila dobře, musí se tělo cítit dobře. Musíš ho mít rád, hyckej ho. Kup mu něco hezké ho na sebe, pěstuj zábavu, posed s někým na zápraží, výraz na výlet, koukej na seriály, dopravej mu to nejlepší! Přidej do stravy ryby, potřebuješ omega 3 , rybí tuk je taky super, omezuje špatnou náladu, místo slunce je možné brát Vit D, nebo ten rybí tuk.
https://youtu.be/zuoBy9jqRec koukni ,jak se ta péče líbí Mourkovi, to se bude líbit také!
https://youtu.be/V7b-lZu_sHY jeden opravdu nádherný ,uklidňující, dětský hlas a překvapivě není dívčí....
Odpovědět

Příspěvků v tématu
RE: Můj příběh...je čas na "coming out?" - od Mar-diskusni-forum-gret - 07. 02. 2021, 07:51:26

Pravděpodobně související témata...
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Můj příběh sang-diskusni-forum-ius94 0 301 18. 08. 2022, 21:58:20
Poslední příspěvek: sang-diskusni-forum-ius94
  Můj příběh Arch-diskusni-forum-ippus 4 4932 17. 08. 2022, 18:59:51
Poslední příspěvek: Nevim-diskusni-forum-Neznam
  Můj příběh Ilm-diskusni-forum-atar 35 29141 03. 06. 2021, 18:11:02
Poslední příspěvek: Ilm-diskusni-forum-atar
  Můj příběh? Pyrok-diskusni-forum-inetik 11 12303 02. 03. 2021, 20:48:04
Poslední příspěvek: Mar-diskusni-forum-gret
  Můj příběh Sim-diskusni-forum-eon 2 3726 23. 06. 2020, 14:11:19
Poslední příspěvek: catgir-diskusni-forum-lsilvia

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex