Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Můj příběh...je čas na "coming out?"
James Parker, sice se zpožděním, ale vítám tě tu též! 

No, nejsi jediný, kdo to neumí se vztahy a se ženami! :) A jakže jsi to výstižně nazval? Ano, největší úspěch u žen mívají ti kkti. :) Patrně protože mívají nadměrné sebevědomí a vlastně o tom to celé je. Bohužel je smutné, že většina žen si začne něco právě s těmito kkty a když zjistí, jací jsou, začnou si myslet to samé o všech chlapech... když pak narazí na někoho slušnějšího, už dopředu odmítaji... Ale víš co? Mluvíš, jako by ti bylo líto, že ti to s těmito ženami nevyšlo. Ono je to jedině dobře! Ušetřili jste si spoustu času, protože ten vztah by určitě nemohl dlouhodobě fungovat.
     Ale zpátky k tomu dobrému sebevědomí. Bez něj to nejde. Ano, chválit sám sebe je takové minimum, možná z nouze ctnost. Snad to i funguje. Také jsem to zkoušel, přišlo mi to spíše vtipné, ale proč ne, už že se člověk zasměje hodně pomůže! Mně to ale třeba nestačilo. Já vždycky potřebuji jasné důkazy. No, řekl, bych, že jsem své sebevědomí dal do pořádku teprve potom, když mi asi pět šest let v práci říkali, jak podávám neustále nadprůměrné výkony. Díky bohu za ty každoroční pohovory! Tak jsem se naučil vážit si sám sebe. Asi šest let to trvalo, možná mám dlouhé vedení :). Ale možná je to opravdu na roky práce... Uvidíme, jestli mi to všechno teď pomůže k nějakému pokroku i v soukromém životě.

Ze své zkušenosti bych také řekl, že nemá smysl zkoumat to, čím byly problémy způsobeny. Důležitá je přítomnost, která ti utíká... Úvahy, co je na tobě špatně a co bys měl změnit... ono to vede k tomu, jak vlastně píšeš, máš se chovat jak kkt a bude to fungovat. Jenže tvým cílem není mít každý večer jinou ženskou, ale jednu, se kterou zůstaneš napořád. A tam to chce jiný přístup. Musíš být takový, jaký jsi a pokud by opravdu bylo třeba něco změnit, tak se o to přirozeně a bez námahy postará to tvé nové sebevědomí. Nebo jinak řečeno, jakmile si začneš vážit dostatečně sám sebe, přirozeně se změníš.

No, k tomu hledání... člověk si během života asi několikrát řekne, že bude raději sám, ale pak si to stejně většinou zase rozmyslí! :) Můžeš se definitivně rozhodnout, můžeš se toho bát, ale stejně ti to k ničemu nebude! :) Jak tě to chytne, stejně zase začneš znovu hledat!

A jednu věc nakonec. Jsi chytrý člověk, já myslím, že tomu porozumíš. Je třeba mít k lidem a jejich potřebám respekt. A tak já tvrdím, každá žena má právo tě odmítnout, stejně tak ty máš právo odmítnout kohokoli. Ono to seznamování je určitý sport, buď vyhraješ nebo prohraješ. Odmítla? No a co? Tak jsi prohrál... kvůli prohře se nic nehroutí. Měla snad přijmout a pak ti časem po večerech nadávat, že já husa hloupá si s tebou tenkrát začala... Co bude lepší? :) 

Hodně zdaru na tvé cestě!
Odpovědět

Příspěvků v tématu
RE: Můj příběh...je čas na "coming out?" - od d--diskusni-forum-kun - 21. 02. 2021, 10:15:53

Pravděpodobně související témata...
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Můj příběh sang-diskusni-forum-ius94 0 301 18. 08. 2022, 21:58:20
Poslední příspěvek: sang-diskusni-forum-ius94
  Můj příběh Arch-diskusni-forum-ippus 4 4933 17. 08. 2022, 18:59:51
Poslední příspěvek: Nevim-diskusni-forum-Neznam
  Můj příběh Ilm-diskusni-forum-atar 35 29145 03. 06. 2021, 18:11:02
Poslední příspěvek: Ilm-diskusni-forum-atar
  Můj příběh? Pyrok-diskusni-forum-inetik 11 12304 02. 03. 2021, 20:48:04
Poslední příspěvek: Mar-diskusni-forum-gret
  Můj příběh Sim-diskusni-forum-eon 2 3727 23. 06. 2020, 14:11:19
Poslední příspěvek: catgir-diskusni-forum-lsilvia

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex