Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Můj příběh...je čas na "coming out?"
Danielko, aegosexuál je asexuální jedinec, který pociťuje sexuální touhu, ale nedokáže ji (nebo nechce, neumí) realizovat. Mimo jiné proto, že ho nepřitahuje jiná osoba opačného pohlaví (extrémně i stejného pohlaví), ale jeho sexuální puzení má čistě fyzickou podobu, takže se realizuje masturbací. Rád se na sex dívá, ale účastnit se? To nikdy. Přestavuje si třeba, že tam v té scéně to je on, ale pokud by se tam ocitl, nebyl by ničeho schopen.
Jednou větou: Vzrušují tě sexuální představy, ale realizovat je nechceš.
Parker by se měl zamyslet (co ta psychoterapie, sakra!), zda nechce nebo neumí. Zkus fakt v té situaci (jsi v posteli s ženskou) jednat čistě racionálně, řídit se pouze rozumem, jednat podle příruček (to ber s nadsázkou) a zkusit to překousnout, protože jinak asi fakt jsi asexuál.  Jinak, podle mne, aegosexuál tak úplně asexuál není. To je věc názoru.

vye: Vypisovat typy, druhy a poddruhy asexuálů podle mne nemá cenu. Každý jedinec se může někam zařadit, ale stejně se něčím odlišuje, někdo splňuje více kategorií. s věkem se to trochu mění, apod. Tak k čemu to. A pak, k čemu ti bude vědět, že patříš mezi dalších sto, ale někdo patří mezi dalších tisíc.
Nebo se někdo obětuje a sestaví encyklopedii, ale stejně se každou chvíli někdo zeptá, že tomuhle nerozumí, jiný ty definice začne zpochybňovat. To by byla dobře nevděčná práce...
Odpovědět

Příspěvků v tématu
RE: Můj příběh...je čas na "coming out?" - od mar-diskusni-forum-teza - 01. 03. 2021, 19:51:18

Pravděpodobně související témata...
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Lightbulb můj psychologický výzkum + něco o mě Iva-diskusni-forum-na69 7 186 3 hodin(y)
Poslední příspěvek: Jul-diskusni-forum-iana
  Můj příběh Ilm-diskusni-forum-atar 35 27307 03. 06. 2021, 18:11:02
Poslední příspěvek: Ilm-diskusni-forum-atar
  Můj příběh? Pyrok-diskusni-forum-inetik 11 11563 02. 03. 2021, 20:48:04
Poslední příspěvek: Mar-diskusni-forum-gret
  Můj příběh Arch-diskusni-forum-ippus 3 4523 23. 09. 2020, 03:27:01
Poslední příspěvek: v-diskusni-forum-ye
  Můj příběh Sim-diskusni-forum-eon 2 3562 23. 06. 2020, 14:11:19
Poslední příspěvek: catgir-diskusni-forum-lsilvia

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex