Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
můj psychologický výzkum + něco o mě
#7
To ivana69

V pohodě, já napsal jen svůj názor na podobné výzkumy , s ohledem na to, ze nejste ani první a asi ani poslední, kdo zde hledá tzv. ovečky.
Zároveň jsem připojil dovětek, že je to každého věc, a pokud někdo má tu potřebu být zkoumán, tak nešť.

A nenapsal jsem nic o polovzdělancích, ale o polointeligentech.
Za ty považuji zejména lidi, co studují sociální obory, jen proto že nejsou tolik náročné jako obory technické, jen kvůli titulu, a snažšímu uplatnění v budoucí práci, která je pro společnost pak zcela zbytečná.
Končí jako pijavice v přebujelé byrokracii nebo v parazitických neziskových organizacích. Proplouvají velmi nízko nastaveným školním systémem mnohdy soukromých škol, za pomoci peněz rodičů, a udržují se ve ,,vzdělávacím" systému, díky opisování, Ctrl C+ Ctrl V, a tolerancí k podvádění, která na těch školách vždy v nějaké míře existuje. Mnoho z nich postrádá všeobecné znalosti, a pokud mají napsat delší text bez korekce počítače, vymlouvají se na dyslexii, protože se jejich psané výtvory hemží hrubými chybami. A kniha je pro ně sprosté slovo. Tak tyhle ostudy, jsem myslel tou polointeligencí.

Takže tolik o tom co si myslím. Je to pouze můj názor.
A zároveň nikomu nebráním se účastnit výzkumu, pokud má ten pocit a potřebu.
Někteří lidé se ,holt, hledají třeba i po padesátce...
Osobně se však považuji za obyčejného člověka, a nemyslím si že by mne má asexualita měla stavět někam mimo a dělat ze mne objekt, či zrůdičku ke zkoumání.


........................................................................

Přemýšlel jsem na tím polovzdělancem, kterého jste zmínila, jak bych ho definoval, a pak jsem si vzpomněl že asi i takové znám.
Mám dva kamarády, oba ve svém oboru úspěšné, jeden je inženýr ekonomie, druhý vytváří počítačové programy, a ani jeden se příliš nevyzná v literatuře, nebo v dějepisu. Když řeknu, že jsou v těchto oblastech tak na úrovni sedmého ročníku ZŠ, tak ,snad, i trochu přeháním. No, na střední, to co je nezajímalo vždycky nějak tzv. ,,ošulili" a na vysoké už to ke svým oborům nepotřebovali.
Nic ve zlém, to opravdu nejsou polointeligenti, jen studuji to co je zajímá. Ani já nezvládám plno oborů. Ale jde o to, že by se mělo dbát na úroveň nutných všeobecných znalostí, a tady selhávají střední školy.
I když... vím od knihovnic, že studentky pedagogiky hledají výtahy z knih, které by měly, v rámci studia, přečíst. A to budou jednou ,učitelky". Spíš lenošky a podvodnice. A pak se divme...

Ale to jen tak mimo, pod čarou, úvaha v rámci prokrastinace .
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: můj psychologický výzkum + něco o mě - od ad-diskusni-forum-evr - 12. 08. 2022, 11:11:16

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Můj příběh sang-diskusni-forum-ius94 0 1639 18. 08. 2022, 21:58:20
Poslední příspěvek: sang-diskusni-forum-ius94
  Můj příběh Arch-diskusni-forum-ippus 4 8416 17. 08. 2022, 18:59:51
Poslední příspěvek: Nevim-diskusni-forum-Neznam
  Můj příběh Ilm-diskusni-forum-atar 35 47890 03. 06. 2021, 18:11:02
Poslední příspěvek: Ilm-diskusni-forum-atar
  Můj příběh? Pyrok-diskusni-forum-inetik 11 18931 02. 03. 2021, 20:48:04
Poslední příspěvek: Mar-diskusni-forum-gret
  Můj příběh Sim-diskusni-forum-eon 2 5560 23. 06. 2020, 14:11:19
Poslední příspěvek: catgir-diskusni-forum-lsilvia

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex