Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdravím Vás
#3
moc mě zaujalo co jsi psal. Hlavně o těch trapácích co maj holky za kus masa a co maj různý řeči. Tak nějak podobně se mi to stává..kluci se snaží flirtovat, snaží se mě dostat do postele..a já nic..pak kamarádka našla článek a došlo jí, že jsem to já..asexuál. Nejdřív jsem byla ráda, že někam patřim a konečně vim kam patřim..jenže já chci taky dítě a to se teď trochu stížilo, kterej hetero by do toho šel a pak žil bez sexu a někteří asexuálové děti nechtějí. Jenže já nejsem typ co jsem smířená být sama do konce života. Do nedávna jsem myslela, že jsem hetero, kterýho jen nebaví sex ale jinak jsem žila úplně normálně. A myslela, že mě čeká normál rodinka a budu mít s kým zestárnout. Jenže život se mi změnil ze dne na den a vim, že to vůbec snadný nebude. Pokud bys měl zájem si psát tak se ozvy budu ráda. Míša
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Zdravím Vás - od pros-diskusni-forum-těJá - 17. 09. 2009, 16:10:55
RE: Zdravím Vás - od Kat-diskusni-forum-rina - 17. 09. 2009, 19:08:55
ahoj - od miun-diskusni-forum-ka.h - 27. 10. 2009, 00:44:42

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  zdravím vás pli-diskusni-forum-sken 13 34463 25. 07. 2011, 19:26:25
Poslední příspěvek: malacar-diskusni-forum-odejnice
  zdravim Vas tony-diskusni-forum-0408 4 15307 10. 02. 2009, 23:58:34
Poslední příspěvek: Lady -diskusni-forum-Chloë

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex