Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zdravim Vas
#1
zdravim...som nesmierne rad a dakujem, ze existuje forma akehosi "zgrupenia" komunity s mne podobnym postojom k otazkam sexuality...som tu novy, dnes som sa zaregistroval...a moj postoj a dopatranie sa k asexualite je taketo: mam 23 rokov, v poslednom case (tak 3-4 roky) som vypozoroval, ze moje spravanie a postoje k zivotu a socialnym otazkam je znacne odlisne od tej majoritnej...v prvom rade som individualista, nie v tom zmysle, ako to vnima vacsina, tzn. presadzovanie vlastneho nazoru pres vsetky mrtvoly...ale v zmysle akejsi osobej slobody, slobody mysle, snahe nalezat oslobodenie a osamostatnenie sa od mainstreamu, a to prave kvoli pocitu osobnej zodpovednosti za svoje ciny a tak dalej....svetonazor tu nechem rozoberat, chcem sa vyjadrit k tej sexualite... ja osobne chapem asexualitu okrem "aj" v tom zmysle, ze je to akesi vyjadrenie nesuhlasu so sucasnym stavom spolocnosti ktora je vo velkej miere zalozena prave na sexualnej diferenciacii a kladeni dorazu na sexualitu. To znamena, ze podla mna by asexualne myslienky a hnutia mohli pomoct a podporit antisexisticke a antihomofobne spolocenske postoje ktore bohuzial prevladaju v spolocnosti...totj. ten prakticky vyznam...a ten viac osobny vyznam ktory sa tyka kazdeho z nas vidim prave v tolerancii...tolerancii voci vsetkemu, a akejsi antibigotnosti...nenapadaju ma konkretne definicne slova, tak tu napisem to ako to vidim prakticky na sebe....proste....vidim to tak, ze sex ako ho chape vacsina ludi dnes je prilis precenovany a heroizovany...co je v rozpore s ludskou prirodzenostou...napriklad mi pripada bizarne ked pride partnerska dvojica s nejakym problemom k psychoterapeutovi a on sa ich medzi prvymi otazkami spyta na sexualny zivot...no, mozno som iny, ale som rad ze som nasiel ludi, ktori nechapu sexualitu ako "hybnu silu vesmiru" ...ale skor ako relaxant rovnocenny s hodnotami ako su sport, umenie, vzdelavanie, a ine formy vyplnania volneho casu...dakujem za moznost vyjadrenia....Tony0408
Odpovědět
#2
Vitaj medzi nami, pekný úvodík si napísal. :)
[Obrázek: Stamp.jpg] Lady Chloë = 2 v 1
Odpovědět
#3
Taky Tě u nás vítám a doufám, že budeš naše stránky obohacovat častými příspěvky, poněvadž (alespoň z tohoto prvního příspěvku) s Tvými názory velmi souhlasím ;)
53x + m3 = 0
Odpovědět
#4
taky souhlasim , fakt mi to hlava nebere co se dneska s tim sexem nadela a na jake predni misto
se stavi ve vztazich a v zivote ...
jinak rada tu vidim noveho chalana:)
je tu prebuchtovano ...
Odpovědět
#5
Mortishe Napsal(a):je tu prebuchtovano ...

No já to tady také asi pěkně "zbuchtovala" LOL ještě jsem ze začátku dělala plané naděje... ;)
[Obrázek: Stamp.jpg] Lady Chloë = 2 v 1
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  zdravím vás pli-diskusni-forum-sken 13 33764 25. 07. 2011, 19:26:25
Poslední příspěvek: malacar-diskusni-forum-odejnice
  Zdravím Vás pros-diskusni-forum-těJá 2 8471 27. 10. 2009, 00:44:42
Poslední příspěvek: miun-diskusni-forum-ka.h

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex