Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdravím
#11
No a pak je tady jeste otazka toho, jestli jste spise muz nebo zena. I kdyz jsem se takhle vybarvila, tak se mi stejne vic libi a rozumim si lepe s zenami, muzska mentalita je pro mne cim dale tim vice neprijatelna. Nevadila by mi ale ani takova dama, jako jsem ja. Z hlediska hledani partnera je to nejspis ta nejhorsi kombinace. Ze by se nasla nejaka zena, ktera by mne take brala jako zenu, mela by mne moc rada a nechtela by po me ruzne pro mne neprijatelne veci, tak to je asi myslenka z rise iluzi...
[Obrázek: Stamp.jpg] Lady Chloë = 2 v 1
Odpovědět
#12
Z toho si nic nedělej, já taky nemůžu najít. To co jsem měla, v žádném vztehu nebyla láska (no možná v jednom ůplně ze začátku) a nemělo to dlouhého trvání. Většinou můj vztah trval jen dva měsíce.
Ještě jsem nestačila uvažovat o tom jakého, ale mám názor: ať je každej sám sebou a dělá to, co mu nejlépe vyvovuje. Nemá cenu se před někým přetvařovat, stejnak by na ten druhej přišel.
No, když už o tom píšeš, tak si myslím, že určitě budeš dobrá kamarádka na pokec... ;)
Odpovědět
#13
jen tak me napadlo...i kdybych byla lesba(i kdyz si myslim ze nejsem) tak bych radeji zustala sama nez abych chodila s holkou...beleee
jinak musim rict ze ste tady fakt moc fajn lidi...konecne nekdo kdo me chape...a ne jak ostatni :?
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex