Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahoj,zdraví vás nováček :)
#1
Ahoj,zdraví vás nováček:) Dlouho jsem nad sebou přemýšlela a pak jsem hledala na internetu.A kupodivu našla.:)Vždycky když jsem si představila,že bych měla kluka,první myšlenka byla,že by ,,to" po mě zřejmě chtěl a už mě to děsilo.jedinýho kluka co jsem kdy měla bylo ve školce a od tý doby nic.Líbí se mi když spolu dva tráví čas,jdou třeba do kina,nebo si prostě jen povídají,občas si dají malou pusu.Ale tim to hasne.Opravdu bych moc ráda jednou poznala kluka,který to má tak jako já.A já bych se zas nemusela bát,jestli mě někam nezatáhne nebo mě bude přemlouvat,úplně mi z toho naskakuje husina,přímo se takový situace bojím.Naopak mě láká vzájemná důvěra,svěřování si problému i radostí,nalezení společných koníčků :) Prostě aby oboum bylo spolu dobře,ale nemuseli spolu mít sex.Možná je tohle divné u 18-ti leté holky,ale najít kluka který by byl v tomhle stejný by byl přímo dar z nebe :)Jsem ráda,že v tom nejsem sama a takových lidí je víc :)
Odpovědět
#2
Ahoj, Janie, vítej mezi námi:) Snad tu najdeš toho, koho hledáš;)
Odpovědět
#3
děkuju.snad jo :)
Odpovědět
#4
vitaj, si na spravnom mieste :) hladame a snad aj raz najdeme
Odpovědět
#5
Ahoj Janie,
určitě to není divné.Nebýt hloupé náhody,tak bych na tom byla stejně jako ty :) Má první láska proběhla ve školce,bylo mi 2 a půl roku a fascinovalo mě,že mi tak obětavě zavazuje vždycky tkaničky a chodí se mnou za ruku. To byly časy. Srdce :D
Srdce Just because I can´t "do it" doesn´t mean I don´t love you. Srdce
Odpovědět
#6
(24. 04. 2010, 15:59:42)Zafod Biblbrox Napsal(a): vitaj, si na spravnom mieste :) hladame a snad aj raz najdeme

:)díky za přivítání:)
(24. 04. 2010, 19:12:01)malacarodejnice Napsal(a): Ahoj Janie,
určitě to není divné.Nebýt hloupé náhody,tak bych na tom byla stejně jako ty :) Má první láska proběhla ve školce,bylo mi 2 a půl roku a fascinovalo mě,že mi tak obětavě zavazuje vždycky tkaničky a chodí se mnou za ruku. To byly časy. Srdce :D
no:) myslím že mě by to fascinovalo i tedLOL
Odpovědět
#7
Ahoj Janie, vítej :) Snad se ti mezi námi bude líbit .. neboj, nejsme nemocný, vadný a ani nekoušeme Šklebící se.
Odpovědět
#8
(24. 04. 2010, 22:06:24)Evelyn Napsal(a): Ahoj Janie, vítej :) Snad se ti mezi námi bude líbit .. neboj, nejsme nemocný, vadný a ani nekoušeme Šklebící se.
tak to jsem rádaLOL aspon jsem tkzv.mezi svými:D
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Ahoj, nováček přišel OxinaLamofos 6 13307 15. 08. 2019, 00:11:08
Poslední příspěvek: Life.I-diskusni-forum-s.Good
Rainbow Ahoj ahoj Ruf-diskusni-forum-uska 3 8894 06. 07. 2019, 20:24:39
Poslední příspěvek: Fib-diskusni-forum-ril
  Zdraví vás Panda Pa-diskusni-forum-nda 6 14093 12. 01. 2019, 23:10:30
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  Ahoj, tak jsem Vás našla -Mar-diskusni-forum-kéta- 6 20581 06. 05. 2010, 10:36:04
Poslední příspěvek: Ne-diskusni-forum-la

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex