Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konzultace] Mazání celých galerií
#1
Bug 
Zdravím asi především admin team zdejšího fóra,

Při používání funkcí fóra jsem zatím nenatrefil na moc problémů, snad až na ten bug ohledně částečné odhalitelnosti poslední návštěvy uživatele se skrytou viditelností, kdy se dá částečně vyzjistit datum poslední návštěvy. Nicméně jedna věc by podle mě zasloužila vylepšení, a to je úprava tlačítka "Smazat galerii včetně fotografií!". Přijde mi jako docela nebezpečné, že toto tlačítko ani nevyhodí JavaScriptový alert a hned dává "COMMIT", a tak rovnou maže. Už se mi povedlo takto dvakrát ukliknout a shodit si galerii. Nervózní  Ano, dá se říct, chyba usera, na druhou stranu podle mě u delete operací by mělo být varování, že se jedná o destruktivní operaci a jestli byla vyvolaná chtěně :D 

Je vlastně možné změnit to chování toho tlačítka, anebo už je to nějak napevno "hardcoded" v tom MyBB či nějaká místní nadstavba?

DB
אױך געשעניש כמעט נישט מעגלעך איז מעגלעך
I jev skoro nemožný je možný
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex