Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahoj, jsem tu nový
#1
Smile 
Ahojky všem! Nevím jestli jsem asexuál či nikoliv, zda případ pro psychiatra či ne, ale rzhodně mi bude skoro 40 let a jsem panic. Není to ani o tom, že by nebyly příležitosti tento stav změnit, měl jsem spoustu krásných kamarádek a možnosti byly, ale já vždy z pohlavního styku vycouval a trapně se vymlouval. Přítomnost žen miluju, ale spíše jako doprovod do společnosti, stačí mi bohatě jen tak nějaké romantické poležení, škádlení, společný humor a mazlení, rozhovor či vlídné slovo. Není to ani strachem ze selhání či podobně. Sám bych se spíš charakterizoval jako samotář. Miluji svoje soukromí, své nedotknutelné území. Samota mi absolutně nevadí. Už od malička jsem rád četl a dokázal strávit u knihy třeba i celý den. Asi jsem podivín, přesto se mi krásné ženy líbí a jejich společnost je mi příjemná a jsem především romantik. Tak co, patřím mezi vás?
Odpovědět
#2
Vítej tu u nás ;)
Odpovědět
#3
My tě nebudeme soudit, zda Áčko jsi, či nikoli. Je jen na tobě, abys rozuzlil své nitro a poznal, kdo ve skutečnosti jsi. Rádi tě ovšem přijmeme mezi sebe a zodpovíme na libovolné otázky. Tak klidně piš, čti, rozhlížej se všude kolem a hledej ;)
53x + m3 = 0
Odpovědět
#4
... tak te tu pekne vitame :-)
Laissez-faire...
Odpovědět
#5
No, já myslím, že o to zaškatulkování se mermomocí někam....,snad ani tolik nejde. Prostě jsi takový, jako mnoho z nás tady....tak tedy vítej. :)
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#6
Vítej,
myslím,že mezi nás dobře zapadneš,nezbývá mi než popřát ať se ti tu líbí. :)
Srdce Just because I can´t "do it" doesn´t mean I don´t love you. Srdce
Odpovědět
#7
Jo,jo,vítej v klubu! Chválící Já jsem v pětatřiceti taky ještě "v neporušeném stavu ;) ",co se sexu týče,ale jako podivínství mi to nepřipadá.Prostě určitá kategorie sexuální orientace.
Dostaneš-li se na dno, tak se na něm neválej, ale odraž se od něho.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Jsem tu nový - najdu ? MX-diskusni-forum-CB 0 2758 23. 11. 2020, 19:58:59
Poslední příspěvek: MX-diskusni-forum-CB
  Ahoj, jsem tu nová pírk-diskusni-forum-o123 40 57923 01. 01. 2020, 21:46:50
Poslední příspěvek: Jul-diskusni-forum-iana
Rainbow Ahoj ahoj Ruf-diskusni-forum-uska 3 8895 06. 07. 2019, 20:24:39
Poslední příspěvek: Fib-diskusni-forum-ril
  Nový v komunitě Lucius-diskusni-forum- Pelner 28 49148 26. 01. 2019, 00:23:57
Poslední příspěvek: Jul-diskusni-forum-iana
  Som Niekto a som tu nový! Nie-diskusni-forum-kto 15 31360 09. 04. 2017, 21:01:26
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex