Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Novacek :-)
#1
Smile 
Zdravím vás všechny.Nedávno jsem oslavil 24 narozeniny,mám perfektní práci,sice je to velká dřina ale mám ji rád :-),přátelé...Ale s partnerkama to není zrovna veselý.Měl jsem všeho všudy 2 a z toho jedna trvala 5 let.Po celou dobu co jsme spolu byli jsme spolu neměli sex.Polibky a mazlení,popřípadě vodění za ruku mi nevadí.Koneckonců podle mě takřka každej člověk potřebuje sem tam pohladit.A po celejch 5 let jsme měli naprosto krásný...nevím jestli to nazvat vztahem nebo přátelstvím.Důvod rozchodu nebudu pozepisovat ale při mé druhé známosti mě holka opustila z důvodu,že jsem po celý půlrok s ní neměl a nechtěl sex a ona ho vyžadovala.Nevím jak bych přesně svou situaci popsal.Rád bych měl někoho vedle sebe,s kým bych mohl prožívat krásný chvilky...ale bez sexu.Když se nějaká taková najde tak to bude fajn ale když ne,budu to muset nějak přežít :-) Jinak supr skupina.Na internetu je takřka nemožný něco podobného najít.
Odpovědět
#2
Ahoj, vítej mezi námi. :) Myslím si, že pokud jsi již dříve našel někoho, kdo s Tebou byl celých 5 let bez toho, aby po Tobě vyžadoval sex, tak ještě patříš mezi ty štastnější z nás - i když nepíšeš, jestli Tvoje partnerka byla také přímo asexuální, nebo jí absence sexu jen nevadila - myslím, že v tom druhém případě by se jednalo dokonce o ještě vzácnější úkaz. :)
Odpovědět
#3
Že tě také vítám....a podle toho,co píšeš si myslím,že sem slušně zapadneš.....A souhlasím s Anathemou,měls pět let solidně našlápnuto,to se většině z nás ještě nepoštěstilo.Hlavu vzhůru,co není,může být,že...
Odpovědět
#4
Děkuji za přivítání :-) A abych odpověděl na tvou otázku..Je to ta druhá možnost.Ona byla ještě ke všemu zrzka a každej ví,že zrzky jsou..jak bych to řekl ?Nejnáruživější...asi tak :-) Dlouhou dobu mě mrzelo že to zkončilo a včera když jsem jel vlakem kolem místa kde jsme spolu byli na mě dopadl takovej zvláštní pocit.Ale život jde dál a já stále věřím že něco takového se mi ještě podaří prožít a nezlobil bych se kdyby to trvalo ještě dýl než těch 5 let :-) .
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  novacek lutar-diskusni-forum-eznaj 17 35933 20. 03. 2015, 21:51:06
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex