Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Som tu :-)
#1
Ahoj, viem, čo je láska a vraj tá, ktorá nebolí, nie je pravá...
Chcem lásku, ale priznávam, že dokážem žiť bez sexu. Je zvlášnte, že v dnešnom svete som sa cítila divne, ale už to tak nie je. Som rada, že nie som sama. Chcela by som mať niekoho, s kým sa podelím o svoje radosti a starosti, kto ma bude bez toho, aby som o to musela žiadať, či prosiť len tak objímať, bozkávať, hladkať, chcela by som dieťa - aspoň jedno. Nehovorím, že sex sa mi hnusí, len ho nemusím mať, pretože mi nie je príjemný a keď nie je, nechýba mi.
Ešte raz som rada, že táto stránka je a že ste tu Vy všetci :-)
Odpovědět
#2
:) pekne napisane, tak teda vitaj medzi nami
Odpovědět
#3
Ahoj Babulko, :)
vítej mezi námi,doufám,že se ti tu bude líbit a budeš se mezi námi cítit dobře. :)
Srdce Just because I can´t "do it" doesn´t mean I don´t love you. Srdce
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Som tu nová kla-diskusni-forum-risa 1 6767 25. 03. 2019, 16:41:06
Poslední příspěvek: art-diskusni-forum-3mis
  Som asexual? Nex-diskusni-forum-ter 2 7232 27. 11. 2018, 22:09:11
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
Rainbow Som zmätená rainbow-diskusni-forum-shit_sia 2 6909 09. 05. 2017, 22:28:22
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  Som Niekto a som tu nový! Nie-diskusni-forum-kto 15 31358 09. 04. 2017, 21:01:26
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Uf, a som tu Lav-diskusni-forum-onna 2 8716 04. 03. 2017, 21:59:56
Poslední příspěvek: Jul-diskusni-forum-iana

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex