Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
seznamka
#1
Jsem tu teda nový, tak nevim ještě jak tady správně hledat, ale nikde sem tu nenašel sekci seznamka:-|
Odpovědět
#2
Tu to máš: :) http://asexual.cz/forum/dating.php
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#3
lol, stačí se podívat na menu nahoře :-D
[Obrázek: banner_reformycz.gif]
Je obrovský rozdíl mezi tím být chudý a být bez peněz. Být bez peněz je dočasný stav. Chudoba je stav mysli.
Odpovědět
#4
už vidim :D, díky :-)
Odpovědět
#5
Hele ale taky bych to nenašel, kdybych nevěděl, že to tu je :)
53x + m3 = 0
Odpovědět
#6
A ted jen vymyslet text inzeratu
Odpovědět
#7
Už tam mám inzerát dva měsíce-a nic... :-( Ne že bych čekala hromady odpovědí,ale že se neozve vůbec nikdo,to je ,přiznám se,dost zklamání. Jestli ani touto cestou nikoho nenajdu,tak kde už?
Dostaneš-li se na dno, tak se na něm neválej, ale odraž se od něho.
Odpovědět
#8
Nejsi v tom sama, mně taky nikdo neodpověděl.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#9
(07. 05. 2012, 11:33:16)ChildFreeMan Napsal(a): Nejsi v tom sama, mně taky nikdo neodpověděl.

Vždyť tam ani inzerát nemáš.
Odpovědět
#10
(07. 05. 2012, 11:36:18)Asiel Napsal(a):
(07. 05. 2012, 11:33:16)ChildFreeMan Napsal(a): Nejsi v tom sama, mně taky nikdo neodpověděl.
Vždyť tam ani inzerát nemáš.

Musíš umět číst mezi řádky Velmi šťastný
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Seznamka Backstr-diskusni-forum-eet Boy 11 44790 01. 06. 2013, 05:55:52
Poslední příspěvek: kirma-diskusni-forum-kX6on

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex