Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahój!
#1
Smile 
Ahoj lidi :)

tak teda, abych nějak začal, jmenuju se Rick a je mi 15, skoro 16. Donedávna jsem nevěděl o asexualitě skoro nic a strašně se mi ulevilo, když jsem zjistil, že něco jako asexualita existuje, sice vzácně (prý jenom pár procent v celé populaci)...ale existuje :). Jsem si jistý, že se mi tady bude líbit. :) Jsem rád, že existují lidé, kteři jsou na tom podobně jako já a kterým se s tímhle problémem můžu svěřit. :)
~Game Over. Continue?~
[Obrázek: banner_wolfteamtr.jpg]
Odpovědět
#2
Ahoj.
Máš naprostou pravdu že je fajn když víš, že nejsi "vadný" a že existují i jiní lidi, kteří jsou na tom stejně jako ty a dokážou tě pochopit.
Odpovědět
#3
Ahoj Ricku, určitě jsi pěkný kluk.Říká se,že hodně asexuálů je atraktivních.Já jsem ale trochu jiná věková kategorie :-) Jak to válčíš s holkama?Ať se ti tu líbí.

(07. 07. 2011, 09:52:41)Rick Jurrasic Napsal(a): Ahoj lidi :)

tak teda, abych nějak začal, jmenuju se Rick a je mi 15, skoro 16. Donedávna jsem nevěděl o asexualitě skoro nic a strašně se mi ulevilo, když jsem zjistil, že něco jako asexualita existuje, sice vzácně (prý jenom pár procent v celé populaci)...ale existuje :). Jsem si jistý, že se mi tady bude líbit. :) Jsem rád, že existují lidé, kteři jsou na tom podobně jako já a kterým se s tímhle problémem můžu svěřit. :)
Odpovědět
#4
(07. 07. 2011, 17:11:49)MadRat Napsal(a): Ahoj.
Máš naprostou pravdu že je fajn když víš, že nejsi "vadný" a že existují i jiní lidi, kteří jsou na tom stejně jako ty a dokážou tě pochopit.

Jo, je to skvělá představa nemuset někomu vysvětlovat, že sex mi nic neříká a automaticky vědět, že ten/ti dotyčný/í mě pochopí :)
~Game Over. Continue?~
[Obrázek: banner_wolfteamtr.jpg]
Odpovědět
#5
Vítej! Chválící
Dostaneš-li se na dno, tak se na něm neválej, ale odraž se od něho.
Odpovědět
#6
(09. 07. 2011, 19:11:06)spagetka Napsal(a): Vítej! Chválící

Děkuju :)
~Game Over. Continue?~
[Obrázek: banner_wolfteamtr.jpg]
Odpovědět
#7
Ahoj,ať se ti tu líbí. :)
Srdce Just because I can´t "do it" doesn´t mean I don´t love you. Srdce
Odpovědět
#8
Amen..
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Rainbow Ahoj ahoj Ruf-diskusni-forum-uska 3 8861 06. 07. 2019, 20:24:39
Poslední příspěvek: Fib-diskusni-forum-ril

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex