Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
díky za to :-)
#1
Zdravím z nováčkovského křesla :-) no, ne úplně z nováčkovského, už jsem tu nějakou dobu, ale až teď mě chytla chuť se tu taky ukázat :-)

Jak by vás asi napadlo, jsem asexuálka. Ještě před pár měsíci jsem nad tím hodně přemýšlela a nemohla jsme přijít na to, proč mě prostě sex nic neříká. Minimálně mi vadí, no spíše je mi nepříjemné, jak všude na internetu jsou články radící, jak si zvýšit sexuální výkonnost a apetit, lidé diskutující o sexu se zcela cizími lidmi... I když mi to nic moc neříká a ani mě to nějak neláká, nechápu, jaxi můžou o sexu psát cizí lidé spolu. Aspoň tohle bych brala jako něco soukromého, intimního.
Každopádně, už jsem začínala být trochu zoufalá, v čem je asi chyba. Před pár týdny jsem náhodou narazila na téma asexuality a byla jsem doma. Cítila jsem, že jsem našla zázemí. I když zde virtuálně, ale fakt, že už jsem si nepřipadala "divná", mi rozhodně pomohl.
Proto jsem se zaregistrovala zde na fóru, abych měla pocit, že jsem aspoň na chvíli "mezi svými".
Takže... díky za to ;)
Odpovědět
#2
Jako by jsi mi mluvila z duše, já jen ještě asi nemám odvahu se vůbec projevit.
Jinak vítej! =)
Odpovědět
#3
děkuju :-)

já jsem do toho projevení spadla po hlavě, je to pro mě lepší... akorát nevím, jestli by mě moje okolí pochopilo, ne, že by s tim měli problém, ale nepochopení spíš jako neschopnost si to představit, což beru.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Asexuálem díky zkušenostem kim-diskusni-forum-bra 41 94173 23. 03. 2014, 18:24:53
Poslední příspěvek: sk8
  Díky! are-diskusni-forum-thes 9 20429 23. 07. 2011, 18:19:32
Poslední příspěvek: Aline-diskusni-forum-Daryen
  Pozdrav a díky za tyto stránky ke-diskusni-forum-ri 8 23757 18. 08. 2010, 11:06:29
Poslední příspěvek: hic -diskusni-forum-iacet

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex