Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chci lásku
#11
ja si nemyslím že jsem nějaká zrůda ale jen se bojím že se nebudu nikomu líbít
Odpovědět
#12
Toho se neboj. Když se líbíš sama sobě, proč by ses nelíbila ostatním? Pokud přijde opravdu na věc (nemyslím sex), tak na vzhledu nezáleží. Všechno je v režii hormonů a feromonů. Takže i sebekrásnější (pro většinu společnosti) člověk nám může připadat nezajímavý. Například já nechápu, proč by měl být zrovna Brad Pit idolem žen LOL

Taky sem měla strach, že se nebudu nikomu líbit... Vždycky sem si připadala jako ošklivka a totální blbeček. Ale to opravdu krásné nosí každý člověk v sobě. Takže i z ošklivky se můžeš pro někoho stát tou nejkrásnější.

Hlavně se nebát. Každému se líbí něco jiného.
Odpovědět
#13
tak jo :) snad si jednou najdu kluka nebo holku aby mě měl rád
Odpovědět
#14
Teď jsem si všimla, že tu máš i fotku...

A nechápu, proč se bojíš, že se nebudeš nikomu líbit... Nejsem kluk, tak to nemůžu správně posoudit, ale podle mého názoru hezká jsi. :)
Odpovědět
#15
díky Srdce akorát já chci najít někoho kdo by byl na tom jako já protože kdybych si našla někoho jinýho tak by určitě vyžadoval sex atd. a tím by to přestávalo klapat
Odpovědět
#16
Tohle hledání bude sice asi vyžadovat víc času, než hledání mezi sexuálně založenými lidmy. Ale nic není to bez šance. Já si tu našla přítele Srdce měsíc po registraci. :) Ani sem si nemusela podávat inzerát. Ale je pravda, že to byla čistě náhoda. Chce to jen hledat a nevěšet hlavu.

Přeju hodně štěstí ať najdeš brzy. :)
Odpovědět
#17
Tak to jsem ráda, že sis někoho našla. Mě napadlo hledat tady, protože jinak nevím kde bych takového člověka sehnala. Jasně nechám tomu čas a budu ráda když najdu i alespon kamarády
Odpovědět
#18
(22. 11. 2010, 16:10:26)citliva.duse Napsal(a): Tak to jsem ráda, že sis někoho našla. Mě napadlo hledat tady, protože jinak nevím kde bych takového člověka sehnala. Jasně nechám tomu čas a budu ráda když najdu i alespon kamarády

To myslím nebude problém ;o)
Srdce Just because I can´t "do it" doesn´t mean I don´t love you. Srdce
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Chci se svěřit M-diskusni-forum-ia 41 86918 28. 12. 2010, 01:03:00
Poslední příspěvek: Ne-diskusni-forum-la

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex