Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zajímavý článek na tyden.cz
#1
http://www.tyden.cz/rubriky/zdravi/vztah...88514.html
Odpovědět
#2
uff...hutný článek s nízkou odbornou úrovní
Odpovědět
#3
děkuji Ti za odborný pohled na tento článek :D
Odpovědět
#4
XD promiň...ale je to tak...navíc není dostatečně validní...a s asexualitou to nemá mnoho společného...půlka článku zabírá subjektivní názor jednoho (!) člověka a navíc běžné "sexuála", který se rozhodl žít bez sexu...co to má co dělat s asexualitou? Slušně řečeno...ten autor je úpe mimo XD
Odpovědět
#5
ale prosím vás, je to článek z novin, to byste snad chtěly nějaké kvalitní rozbory? :D
Odpovědět
#6
XD XD Tak teď jsi mě dostal...ale máš pravdu. Třeba mně se jedna holka zeptala na něco ke vztahům tak jsem jí to napsala a ona to otiskla a připojila "psycholožka a odbornice na vztahy" :D Tak jsem jí psala jestli si uvědomuje, že jsem jen teprv přijatá na psychologii a že nemám titul ani nejsem odborník a ona na to "prosím tě, vždyť je to jen do novin" XD
Odpovědět
#7
Taky si myslím, že ten článek nemá s asexualitou příliš mnoho společného a v podstatě zaměňuje asexualitu za pocit "nechci sex, protože mi akorát komplikuje život" - to je ale spíš než asexualita jenom racionální rozhodnutí (a dost možná pouze dočasné) pro život bez partnerského sexu a patrně i pro singl život obecně. :)

(14. 12. 2010, 19:03:50)Adriane Fox Napsal(a): XD XD Tak teď jsi mě dostal...ale máš pravdu. Třeba mně se jedna holka zeptala na něco ke vztahům tak jsem jí to napsala a ona to otiskla a připojila "psycholožka a odbornice na vztahy" :D Tak jsem jí psala jestli si uvědomuje, že jsem jen teprv přijatá na psychologii a že nemám titul ani nejsem odborník a ona na to "prosím tě, vždyť je to jen do novin" XD

To mi připomnělo, jak jedné známé mojí mámy, která má kosmetický salón a psala nějaký příspěvek do jednoho ženského časopisu, redaktor následně přidal ke jménu titul Mudr., i když dotyčná žádnou vysokou školu nemá :D - asi si myslel, že tak budou mít její rady větší váhu. :D
Odpovědět
#8
njn to značí, že do novin může psát každej trouba :D :D :D
stačí připsat před jméno tytul a je z toho článek jak od odborníka :D :D :D
Odpovědět
#9
-> anathema: jj, je to smutný, ale je to tak...
-> Sir Erik: No tak ti pěkně děkuju XD
Odpovědět
#10
Ten článek nemá s asexualitou nic společného, ta paní nikde nenapsala, že se cítí asexuální nebo něco v tom smyslu, pouze napsala, že sex ji zničil život toť vše a to je něco jiného.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  rozhovor / komentář pro časopis TÝDEN ca-diskusni-forum-mil 0 5179 21. 04. 2017, 12:31:33
Poslední příspěvek: ca-diskusni-forum-mil

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex