Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arthur
#11
Asexuální zcela jistě nejsi a navíc se zdá, že jsi asexualitu i celkem špatně pochopil. :) To, že nechceš spát s někým, ke komu nic necítíš, je celkem normální a přirozené - určitě je to lepší varianta, než když je někdo schopný vyspat se s kdekým na potkání, s asexualitou to ale nemá nic společného, asexuál nechce spát ani s muži, ani s ženami, ani s tím, koho miluje, ani s tím, koho nemiluje - nechce spát prostě vůbec s nikým a to, že má k někomu blízký emocionální vztah, na tom nic nemění. :)
Odpovědět
#12
Mě zajímá jen to označení "asexualita". Že nejsem asexuál vím, sám jsem to tu napsal, nakolik jím ani nemohu být z druhý strany, protože je to pro mě zatím slovo beze smyslu. Žádný svůj problém nemám, proto jej ani nemohu řešit tu ani kdekoli jinde! Nechápu tu háklivost na moje prozatimní stanovisko o moderním blábolu, když jsem v další větě dodal, že možná ještě změním názor, jak mi to někdo podá a vysvětlí. Proto jsem tu a jsem tomu přístupný. Zatím mi ale nikdo nic moc neozřejmil, jen se nese nelibě, že tomu nerozumím. Zajímavé...
"Hlupáci! Vykleštěná dobytčata! Vy všichni, historici, logikové, kritici i vzdělanci, vy všichni jste jako červi na mrtvole a ze života jakživi nic nepochopíte." [Antoine de Saint-Exupéry]
Odpovědět
#13
a co chceš ozřejmovat? jistě, že tu jsme hákliví, zvláště já, a proto křičím dopředu, když se mi někdo nebo něco nezdá
Odpovědět
#14
(02. 01. 2011, 18:06:58)Zerda Zerubis Napsal(a): jistě, že tu jsme hákliví, zvláště já, a proto křičím dopředu, když se mi někdo nebo něco nezdá

Dostals tu nevděčnou úlohu...
"Hlupáci! Vykleštěná dobytčata! Vy všichni, historici, logikové, kritici i vzdělanci, vy všichni jste jako červi na mrtvole a ze života jakživi nic nepochopíte." [Antoine de Saint-Exupéry]
Odpovědět
#15
věřím, že toho dokážeš náležitě využít
Odpovědět
#16
(02. 01. 2011, 18:15:20)Zerda Zerubis Napsal(a): věřím, že toho dokážeš náležitě využít

Přišel jsem se něco dovědět, takže asi nebude už moc šance... Když mi ale napíšeš něco o tvý sexualitě, budu rád, možná se tím i posunem...
"Hlupáci! Vykleštěná dobytčata! Vy všichni, historici, logikové, kritici i vzdělanci, vy všichni jste jako červi na mrtvole a ze života jakživi nic nepochopíte." [Antoine de Saint-Exupéry]
Odpovědět
#17
nechceš spíše vědět něco o mé asexualitě? pokud ano, tak inklinuji k biromantickému pojetí
Odpovědět
#18
Arthur, ked si precitas forum, tak snad pochopis. Od toho to tu vsetko je. Ak chces skratenu verziu pozri sa na wiki
Odpovědět
#19
(02. 01. 2011, 17:56:06)Arthur Napsal(a): Mě zajímá jen to označení "asexualita". Že nejsem asexuál vím, sám jsem to tu napsal, nakolik jím ani nemohu být z druhý strany, protože je to pro mě zatím slovo beze smyslu. Žádný svůj problém nemám, proto jej ani nemohu řešit tu ani kdekoli jinde! Nechápu tu háklivost na moje prozatimní stanovisko o moderním blábolu, když jsem v další větě dodal, že možná ještě změním názor, jak mi to někdo podá a vysvětlí. Proto jsem tu a jsem tomu přístupný. Zatím mi ale nikdo nic moc neozřejmil, jen se nese nelibě, že tomu nerozumím. Zajímavé...

Z mého pohledu by bylo možné asexualitu definovat jako sexuální nezájem. Asexuál vnímá ženy i muže jako lidské jedince, nahlíží je jako duchovní bytosti.

Jestli jsem to řekla špatně, tak mě jistě někdo opraví.
Odpovědět
#20
Haklivosti se nediv. Tobe by se taky asi nelibilo, kdyby o tom, co je ti vlastni, nekdo rikal, ze to je jen nejaky moderni blabol. To se svou heterosexualitou asi nemuzes pochopit, protoze i kdyby ti nekdo rekl, ze heterosexualita je moderni blabol (hypoteticky), nehlo by to s tebou uz prinejmensim proto, ze jasne vidis, ze jsi v drtive vetsine, tudiz uz proto muze jen tezko jit o moderni blabol. V pripade sexualni mensiny (zvlast takove, o ktere se moc nemluvi) to holt nektere muze zasahnout. Prumerne empatickeho cloveka by to mohlo napadnout...

Zkusme to jednoduse (uz to tu ostatne tak nejak zaznelo). Jsi heterosexual, tedy nepritahuji te muzi, nemas zajem s nimi spat (mam-li se drzet tvych slov, tak ani s nimi mit sex, ani se s nimi milovat). Urcite znas osobne nejakeho gaye. Toho nepritahuji zeny, nechce s nimi spat/milovat se. Nepredpokladam, ze by byl pro tebe jeden z techto prikladu moderni blabol. Co je tedy tak tezkeho pochopit na tom, ze nejaky muz nechce mit sex/milovat se ani s muzem (jako ty), ani se zenou (jako gay)? Oboji zvlast ano, ale dohromady ne? Prevedme to opacne - co koho pritahuje. Ty chces mit sex/milovat se se zenou. Gay s muzem. Bisexual s obojim. To jsi predpokladam s to pochopit. Pokud ano, jiste jsi s to pochopit i asexualitu.

4muselin: Duchovno bych do toho netahala (jak subjektivne, tak zejmena podle rekneme nestrannych definic asexuality, ktere jsou dostupne).
Laissez-faire...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex