Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dneska jsem si přečetl "definici" asexuála... celkem to sedí
#1
zdravím.
až dneska jsem se dostal k pojmu asexuál, a musím říct že se s ním celkem ztotožňuju, ikdyž nejsem si jistý jestli to uplně sedí na mě, a ani co to vlastně přesně je, budu proto rád když si přečtete můj "příběh" a za jakýkoliv komentář budu velice vděčný...
asi v sedmnácti letech jsem zjistil, že můj hodně dobrý kamarád je gay (ikdyž ten to po pár letech zase odmítl a ted prohlašuje, že je hetero, což je podle mě jen k jeho škodě, protože si jsem celkem jistý že je gay)
no ale můj problém byl jinde, chlapi se mi nikdy nelíbili, mužské tělo mě ani trochu nevzrušovalo, takže vím určitě že gay nejsem.. na druhou stranu ženské tělo mi příjde nádherné a ženy mě přitahují. alespon po vizuální stránce, žena mě dokáže i vzrušit, s moji poslední dívkou jsem se mohl líbat i mazlit, dojde i na orální sex, jenže to je tak všechno, samotný akt mě... no prostě nebaví, jsem toho schopen pár sekund (pokud vůbec) ale většinou pak jakákoliv vášeń vyprchá a nejsem už pak ničeho schopný, problém je že zatímco v jejích očích je vidět vzrušení a ... no že by to prostě chtěla, já zůstávám chladný, myslí odpluji jinam a jakýkoliv pokus o takříkajíc "zásun" mi prostě zkazí veškeré předchozí chvíle...
nikdy mi nedělalo problém bavit se s dívkámi, stejně jako bavit se s kluky, rád bych jednou měl rodinu a děti, problém je že holky co jsem zatím poznal, tak vždycky byly potom zklamané když mělo dojít na "onu věc", já se tomu většinou vyhýbal co to jen šlo... pro okolí jsem byl vždycky tak trchu exot, věčně jsem četl, pil zelený čaj a teď studuju na univerzitě jazyky (angličtinu a španělštinu), neměl jsem rád fotbal a nějaké auto- moto mi je uplně volné... na druhou stranu nikdy mě ani trochu nepřitahovali muži... můj hlavní problém je, že jsem si kvůli tomu připadal divný (snad se to táhne i do současnosti), neschopný a hodně mi to sráželo sebevědomí, dokonce jsem si často říkal že by bylo jednodušší být gay a mít v tom jasno...
takže moje otázka zní: ženy se mi líbí, muži ani trochu (když mluvím o fyzické stránce), jenom prostě nemám potřebu sexu... rád se mazlím a rád jsem s dívkou, ale bez potřeby koitusu... jsem asexuál nebo ne?
Odpovědět
#2
Je mi potesenim ti oznamit, ze podla mna si asexual Velmi šťastný ;) Welcome
Odpovědět
#3
No ale co ten orální sex? ;) Podle mne asexuálové se vyhýbají všem ryze sexuálním praktikám.
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#4
hmm, nad tym som sa nezamyslala, mozno by som dala este doplnujucu otazku - kto komu dava oralny? a z akeho dovodu.. Ale popravde mne sa zda ze ja vidim tu definiciu asexuala asi najvolnejsie z vas vsetkych co ste tu aktivny na fore... Pre mna je urcujuce to ci ma ten clovek potrebu mat sex alebo nie. Nie ci ho praktizuje, alebo preco ho nepraktizuje.. proste ci ma potrebu mat sex - ked nie tak je asuxal. Ten oral je diskutabilny....
Ked nad tym premyslam a keby aj bola odpoved ze oralny dostava lebo ho ma rad, tak co? nie je asexual? a co je potom? osexual? :D nova definicia, kedy chce vsetko okrem samotneho aktu? :D podla mna je proste ten rozsah roznych "typov" asexualov siroky a jedine co je fakt urcujuce je tuzba mat sex...
Samozrejme - len moj nazor, ako vzdy :)
Odpovědět
#5
no jak je to s tím orálem, řekněme že jsem vždycky ten co to příjmá, ale většinou se u toho neudělám, nedá se říct že by to bylo nepříjemné to určitě ne, ono je to vlastně celkem příjemné, na druhou stranu já sam bych to asi nedokázal poskytnout druhé osobě...
a sexuální praktiky.. já jsem rád s druhou osobou, rád se dotýkám, hladím apod. ale dá se to nazvat sexuálními praktikami?
Odpovědět
#6
Ja budu mit trochu intimni otazku. A nestalo se ti nekdy, ze jsi "selhal"? Ze se ti treba nepostavil nebo tak neco?
Z popisu mi to prijde, ze "spis jo". To, ze "normalni" sex nechces vubec a oralni sex prijimas, ale zas tak uplne uzasne to neni by se dalo usuzovat, ze tam nejaka cast asexuala bude. To, ze oralni sex nechces poskytovat, to je vec jina. Nekdo chce, nekde ne, nekdo az casem. To bych neresil.

Ale at tak ci tak, byt tebou, tak bych se tim vubec netrapil. Cilem neni ti rict ANO JSI nebo NE NEJSI. Hodne lidi je tu tak neco mezi. Kazdy jsme original. Spis jde o to si uvedomit, ze takovych lidi je hodne a ze ne kazdy je sexualni masina, jak nam "spolecnost" predhazuje. Z toho pak plyne, ze si pripadas "divny, neschopny" atd. To je urcite spatne. Snad ti tu na foru ukazem i jiny pohled na svet a zvedneme ti sebevedomi. Rozhodne se neni za co stydet a trapit se kvuli tomu.
Odpovědět
#7
--> BUK pekne si to povedal :)
Odpovědět
#8
mám stejný názor jako buk. Myslím, že si nikdo nemusí připadat být "divný", protože lidé jsou různí a těžko se stanovuje "normalita" :)
Odpovědět
#9
Krásně o tom mluví myslím Queer teorie... Přijde mi že všechny tyhle škatulky o orientacích jsou hrozně omezující a když pak člověk sám sebe někam zařadí, tak má pak tendence i třeba nevědomě poupravovat svoje chování tak, aby jednal v souladu se svým přesvědčením (kognitivní disonance) - navíc, co ti kdo se nenapasují dobře nikam? - a nemyslím že je to úplně v pořádku... Tohle fórum beru trochu jako azyl pro všechny kteří nejsou úplně v proudu. Třeba já jsem v tomhle na tom podobně jako Koncíř (btw, dle popisu zníš jako ideální muž ;)) a řekla jsem si že nejspíš nepasuju úplně ani do škatulky hetero ani asexuálů, ale co naplat, mám k asíkům blíž a partnera bych raději z těchto řad tak to nechávám plynout, ono to nějak dopadne... ještě se nestalo, aby to nějak nedopadlo :o)
Odpovědět
#10
nejdřív k Bukovi: ono chlapi to mají tak (minimálně já, ale myslím že i všichni ostatní), že když si prostě dost dlouho hraješ s jejich "nádobíčkem", tak nebo onak se jim prostě postaví, proto není problém třebas masturbace, nebo i ty orální praktiky. jenže problém je že ani u té masturbace se nedá mluvit o nějakém orgasmu, je to spíš jen (po "tom") pocit úlevy, jakoby člověk upustil trochu páry nebo vykonal nějakou fyzickou potřebu...
jenže v mém případě když má dojít na samotný styk tak tam mě to už moc nebere, no a prostě ikdyž mi předtím "stál" tak pak už to nejde... necítím se přitom dobře a většinou jsem se do toho nutil takříkajíc kvůli druhé straně, což nikdy nedopadlo dobře...z toho alespoň v minulosti pramenily často pocity méněcenosti, protože mezi gaye jsem se nikdy zařadit nemohl a společenské konvence tak nějak vyžadují od člověka aby už alespoň od 15 let na to vlétl a sexoval pak až mu z toho bude špatně..

no a k Adriane Fox: celkem to vystihuješ, nějaké škatulkovaní fakt není asi to nejlepší, taky bych to viděl tak jako ty, nepasuju ani k asíkům ani k hetero, jsem tak někde napůl, sex není to nejdůležitější (pro mě není ani důležitý:-), idkyž se kolem něj točí celá společnost a pro dost lidí je vpodstatě jakousi hnací silou, která je přiměje ráno vstát a jít do práce a vůbec alespoň podvědomě jim dává smysl života, protože se pak mají za čím honit...
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Ráda bych poznala muže asexuála. Kytičk-diskusni-forum-a34358 35 38579 06. 11. 2021, 11:51:58
Poslední příspěvek: mar-diskusni-forum-teza
  Žena asexuála An-diskusni-forum-es9 5 11512 15. 08. 2016, 00:28:10
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  Hledám asexuála z Ostravska. Asexuálk-diskusni-forum-a_Monika 2 7933 15. 12. 2015, 18:52:33
Poslední příspěvek: Life.I-diskusni-forum-s.Good

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex