Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Honzíka svět
#1
Ahoj všem,
předem chci říct, že možná nejsem asexuál (na druhou stranu kolik lidí tady si za tím stojí na 100%?). Jen v tuhle chvíli to tak cítím, prostě jednoho tuším listopadového dne se mi hlavou přestali honit myšlenky na sex. Nebylo to ze dne na den, ale prostě byla to ten den poslední kapka.
Když se podívám zpět, měl jsem rok a půl krásný vztah pln všeho, ale také si uvědomuju, že sex jsem si užíval. Ale hlavně z toho důvodu, že jsem mohl být s člověkem, kterému já a on mě rozumí. Prostě jsem zjistil, že tohle k životu nepotřebuji, v tuhle chvíli se mi téměř hnusí. Ale vím, že až jednou najdu tu pravou, tak budu chtít mít potomstvo. A taky nevyvracím to, že až tu pravou najdu a budu jí natolik věřit, tak se zas třeba vrátím k sexuálnímu životu. Já se teď cítím, jak to jen nazvat - třeba : "Dočasný asexuál".
Jsem téměř 5 měsíců bez sexu, kontaktu se ženami se nebráním, možná by jste na mě nic nepoznali, že vlastně hodně sexistických narážek vypustím z úst, ale jsou to jen prázdná slova, stále se hledám. Ale "sexuální strádání" mě nijak neomezuje. Ač pro hodně svých kamarádů jsem nepochopitelný ... ty jsi 5 měsíců bez toho? Odpovídám jen: Ano, jsem a vůbec mi to nevadí. Je mi 21(skoro) tak to se člověk hledá, třeba vám za pár týdnů oznámím, že je vše jinak. Ale stejně jsem rád, že je tu tohle forum a že člověk hned ví víc. Mějte se hezky Honza K.
(kdyby měla chuť se sejít nějaká slečna (nejlépe Prahy,Tábora a okolí) a popovídat si na toto téma, zajímalo by mě, jak to cítí a prožívají ostatní ať se ozve)
Odpovědět
#2
Já mám něco pobnýho. Jsem 16 měcícú bez sexu vůbec mi to nechybí.
Pak mě rupne v bedně, řeknu si žeby a pak jsem zase přes rok asexuál.
Minimálně jsem na 70% asexuál. :D
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Můj svět je v pořádku! Bl-diskusni-forum-ues 13 30168 05. 04. 2012, 00:09:23
Poslední příspěvek: Bl-diskusni-forum-ues

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex