Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
novacik
#1
Tak som tu. Po dlhom hladani odpovede na moju odlisnost od vacsiny. Chcem sa opytat skusenejsich-da sa hovorit o asexualite aj v pripade, ze spociatku bol clovek sexualna bytost? Mam na mysli obdobie medzi 17-20 rokom, kedy ma vzrusovali heterosexualne kontakty (boli 3), potom to vsak uplne ustalo a dnes si pripadam ako uplne asexualna bytost dokonca bez tuzby aj po ludskom nesexualnom kontakte. Dotaz
Odpovědět
#2
zdravím....hmmmm,řekal bych,že je možné cokoliv,tak proč ne tohle.Já sama jsem byla sexuálně aktivní cca dva roky svého života,než jsem se tak nějak našla...a jak říkám,člověk nemůže tušit,co se stane zas za pět,deset či dvacet let.Třeba se k tomu zas vrátím,ikdyž mi to teď přijde velice nepravděpodobné.
Odpovědět
#3
Znal jsem katolickeho faráře, který byl za mlada ženatý a měl děti. Po autonehodě o ně přišel a dnes je farářem v celibátu.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#4
Francesca vitaj :) K tvojej otázke: áno je to normálne, lebo človek sa hľadá, keď tuší, že s ním nie je niečo v poriadku. Je som si tiež prešiel svoje sexuálne hľadanie a skončil som tu, kde som sa našiel a začal byť konečne spokojný a zmierený sám so sebou :)
Odpovědět
#5
Vítej :) jsi na cestě hledání,tak myslím,že to je normální :)
Srdce Just because I can´t "do it" doesn´t mean I don´t love you. Srdce
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex