Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hledám muže, který... zn. nemůže! (zena.centrum.cz)
#1
http://zena.centrum.cz/sex-vztahy/2011/3...zn-nemuze/
Odpovědět
#2
(25. 03. 2011, 11:13:04)Adriane Fox Napsal(a): http://zena.centrum.cz/sex-vztahy/2011/3...zn-nemuze/

Tomu se říká "hodnotový" upgrade!LOL Jinak spíš k pobavení...Velmi šťastný
"Hlupáci! Vykleštěná dobytčata! Vy všichni, historici, logikové, kritici i vzdělanci, vy všichni jste jako červi na mrtvole a ze života jakživi nic nepochopíte." [Antoine de Saint-Exupéry]
Odpovědět
#3
co jiného čekat od zena.centrum.cz :D
Odpovědět
#4
Seženu
tu ženu?
LOL
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#5
demence ty zpravy tam :D taky bych chtel ale zazit :P jen bych zmenil par detajlu :D
nejsem povinen být takový jaký bych podle lidí měl být, je to jejich selhání ne moje chyba
Odpovědět
#6
Předstírám demenci -
tak žebrám o minci. Chválící
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Vitalia.cz: Asexuál může mít sex. Ale proč by to dělal? Magr-diskusni-forum-amal 0 5961 02. 05. 2014, 19:26:13
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  "Hledám urostlého, mužného chlapa! Zn. Který nechce sex" na Žena.cz Magr-diskusni-forum-amal 6 18800 29. 10. 2012, 19:03:57
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan
  Asexuál? Také on může milovat! Anat-diskusni-forum-hema 2 11093 07. 03. 2011, 23:04:32
Poslední příspěvek: cl-diskusni-forum-oud

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex