Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jsem nováček
#1
zatím se tu orientuju a jsem ráda, že jsem našla tuhle stránku a můžem se svěřovat a poznávat navzájem. Máte taky strach a pochybnosti se seznámit s někým novým s tím že mu budete muset později či dříve vysvětlit,že pro vás sex nic neznamená? já jsem bez přítele asi už 3roky,,ale před necelým rokem na dovolené jsem se seznámila s klukem a jeden večer u něho,pěkný večer to byl,,a rup celý jsem to pokazila! líbání a mazlení,bylo dobré,ale jakmile došlo k tomu,couvla jsem,vyleženě jsem to přerušila,nechápal,,myslel si že něco udělal špatně on..Ale mě se to nelíbilo(i částečně zprotivilo),nevím je to těžké to vysvětlovat,ale možná jste zažili přímo to samé. Bylo tak trapně,odešla jsem,brečela.A horší to bylo na druhý den,vyhýbala jsem se mu ,nevěděla jak mu to vysvětlit,že na začátku to bylo krásné,všechno,dokonce se na to i těšila,,a pak vyloženě pro mě konec světa i trapas! A to jsem si myslela že po 3 letech to ze mě spadne,ale ne fuet je to stejný a spíše i horší,,těžko se budu seznamovat aby to ta druhá polovička pochopila,to bude tvrdý oříšek! Zažil někdo stejný případ jak já a jak se stím vyrovnal? děkuji Verča
Odpovědět
#2
Základní pravidlo je se neseznamovat a máš to jednoznačně vyřešený :o)
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#3
to je taky pravda,No jo a co když je to seznámení naopak? bude mi třeba sympatický,někam mě pozve,já přijmu,pak další a další schůzka,,což takhle už jsem to měla a ukončila jsem to raději předem..protože už se několikrát stalo,že jsem nedokázala klukovi říct,proč nemůžu s ním být,by to nepochopil..že mám takový problém a tak bych se trápila a ho určitě taky tím že by nevěděl co se se mnou děje..(s tím že mu hned nemůžu říct že jsem asexuální nebo můžu,ale jak by to on pochopil,když já jsem taky ani před rokem nevěděla že taková orientace je)
Odpovědět
#4
Nepochopí, nemyslí mozkem, ale pytlíkem.
Hledat asexuálního partnera je fakt dřina. Neexistuje žádný poznávací znamení a pravděpodobnost někoho náhodně potkat je prachbídná.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#5
(18. 04. 2011, 19:44:30)Veronika87 Napsal(a): to je taky pravda,No jo a co když je to seznámení naopak? bude mi třeba sympatický,někam mě pozve,já přijmu,pak další a další schůzka,,což takhle už jsem to měla a ukončila jsem to raději předem..protože už se několikrát stalo,že jsem nedokázala klukovi říct,proč nemůžu s ním být,by to nepochopil..že mám takový problém a tak bych se trápila a ho určitě taky tím že by nevěděl co se se mnou děje..(s tím že mu hned nemůžu říct že jsem asexuální nebo můžu,ale jak by to on pochopil,když já jsem taky ani před rokem nevěděla že taková orientace je)

Tohle jsem řešila nedávno. Když jsem viděla ten chtíč v jeho očích, chuť na další schůzky mě zcela přešla. Zmaten
Odpovědět
#6
Ahoj Veru.Vítám tě mezi námi.Já měl podobnej problém jako ty..Raději jsem nenavazoval vztahy protože jsem věděl kam to povede a několik mých vztahů na tom z mojí strany vyhořelo.Ale nesmíš házet flintu do žita :-) nevím jestli 87 u tvojí přezdívky je rok narození ale jestli jo,jsi ještě mladá na to abys to dělala.Ten pravej někde určitě je.Ta moje vyvolená tu byla týden po mě a už jsme spolu nějakej ten pátek :-) Nás asexuálů je málo...ale ne tak málo aby sis nikoho nenašla :-) Držím pěsti !!
Odpovědět
#7
Musí se dělat větší kompromisy. Těžko někdo podobně naložený bude na maloměstě a přiměřeně letitý. Někdy takové hlodání může trvat roky.
A bacha ať ten pravej neni levej Neutrální
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#8
(19. 04. 2011, 10:31:24)Jakub Napsal(a): Ahoj Veru.Vítám tě mezi námi.Já měl podobnej problém jako ty..Raději jsem nenavazoval vztahy protože jsem věděl kam to povede a několik mých vztahů na tom z mojí strany vyhořelo.Ale nesmíš házet flintu do žita :-) nevím jestli 87 u tvojí přezdívky je rok narození ale jestli jo,jsi ještě mladá na to abys to dělala.Ten pravej někde určitě je.Ta moje vyvolená tu byla týden po mě a už jsme spolu nějakej ten pátek :-) Nás asexuálů je málo...ale ne tak málo aby sis nikoho nenašla :-) Držím pěsti !!

Ahoj Kubo,je to můj ročník narození,ale i tak mě to delší dobu trápí..A tobě gratuluju,že ti to seznámení tady vyšlo,měl si štěstí a máš ho!:o) Kdyby se v Přerově taky někdo našel bylo by to fajn, třeba i z jiného města.
(19. 04. 2011, 08:18:01)Astro Beauty Napsal(a):
(18. 04. 2011, 19:44:30)Veronika87 Napsal(a): to je taky pravda,No jo a co když je to seznámení naopak? bude mi třeba sympatický,někam mě pozve,já přijmu,pak další a další schůzka,,což takhle už jsem to měla a ukončila jsem to raději předem..protože už se několikrát stalo,že jsem nedokázala klukovi říct,proč nemůžu s ním být,by to nepochopil..že mám takový problém a tak bych se trápila a ho určitě taky tím že by nevěděl co se se mnou děje..(s tím že mu hned nemůžu říct že jsem asexuální nebo můžu,ale jak by to on pochopil,když já jsem taky ani před rokem nevěděla že taková orientace je)
Aspoń nejsem sama,jak si to vyřešila,co si mu řekla?
Tohle jsem řešila nedávno. Když jsem viděla ten chtíč v jeho očích, chuť na další schůzky mě zcela přešla. Zmaten
Odpovědět
#9
... o jednu generaci a 200 km vedle LOL
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#10
jó holka,je to těžký.Já jsem už téměř pět let bez jakýkoliv známky navázání vztahu.Já nikoho nezvu,nikdo nezve mě a zatím je to v klidu.Říkám tomu daň za originalitu...rovný rovného si hledá a pokud vám rovný není......bravo....jste jedineční a to doslova :D :D toť trpká slova útěchy....
....mysli srdcem,ciť s rozumem....
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex