Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reflex
#1
V novém čísle Reflexu(vyšlo ve čtvrtek) se obsáhlými články rozebírá nejen pochod,ale i téma sexuálních "úchylek".No a ta titulní strana.... Velmi šťastný
Dostaneš-li se na dno, tak se na něm neválej, ale odraž se od něho.
Odpovědět
#2
(20. 08. 2011, 18:02:27)spagetka Napsal(a): V novém čísle Reflexu(vyšlo ve čtvrtek) se obsáhlými články rozebírá nejen pochod,ale i téma sexuálních "úchylek".No a ta titulní strana.... Velmi šťastný

Dík za upozornění! Zvlášť ten článek o evoluční sexuologii je velice zajímavý, hned bych se pod takovou teorii podepsala.
Odpovědět
#3
a nemozte to niekto zoskenovat a supnut sem?
Odpovědět
#4
Neumím,a ani na to nemám techniku.
Dostaneš-li se na dno, tak se na něm neválej, ale odraž se od něho.
Odpovědět
#5
(21. 08. 2011, 20:05:40)spagetka Napsal(a): Neumím,a ani na to nemám techniku.

- si ho kupte
- zaplaťte si digitální verzi
- půjčte si ho v knihovně
- nebo ty co ho mají přepíšou a pošlou
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#6
(21. 08. 2011, 15:32:55)Zafod Biblbrox Napsal(a): a nemozte to niekto zoskenovat a supnut sem?

Kristova noho, to je porušení copyrightu, to se fakt nedělá. Doporučuju postupy, které navrhuje ChildFreeMan. Ale poskytnu stručný výtah: čeští sexuologové doktor Kurt Freund a doktor Aleš Kolářský založili směr zvaný evoluční sexuologie, který pojímá sexualitu jako proces složený z několika modulů. Když některý z těch modulů chybí, nastává nějaká sexuální odchylka, kterých je nepřeberné množství. Není to ale pojímáno jako nemoc, kterou je nutné léčit, ale pouze jako individuální zvláštnost – samozřejmě pokud není společensky nebezpečná, jako třeba pedofilie nebo sexuální agrese. Ty je pak nutné kompenzovat.
Doktor Kolářský napsal knihu Jak rozumět sexuálním deviacím, Galén 2008, určitě ji budou mít v některé knihovně (já ji půjdu uchvátit do ústřední v Praze, tak ne abyste mi ji někdo vyfoukl!).
Odpovědět
#7
diki AlineDaryen, toto mi uplne staci :)
Odpovědět
#8
(22. 08. 2011, 07:08:12)AlineDaryen Napsal(a):
(21. 08. 2011, 15:32:55)Zafod Biblbrox Napsal(a): a nemozte to niekto zoskenovat a supnut sem?

Kristova noho, to je porušení copyrightu, to se fakt nedělá. Doporučuju postupy, které navrhuje ChildFreeMan. Ale poskytnu stručný výtah: čeští sexuologové doktor Kurt Freund a doktor Aleš Kolářský založili směr zvaný evoluční sexuologie, který pojímá sexualitu jako proces složený z několika modulů. Když některý z těch modulů chybí, nastává nějaká sexuální odchylka, kterých je nepřeberné množství. Není to ale pojímáno jako nemoc, kterou je nutné léčit, ale pouze jako individuální zvláštnost – samozřejmě pokud není společensky nebezpečná, jako třeba pedofilie nebo sexuální agrese. Ty je pak nutné kompenzovat.
Doktor Kolářský napsal knihu Jak rozumět sexuálním deviacím, Galén 2008, určitě ji budou mít v některé knihovně (já ji půjdu uchvátit do ústřední v Praze, tak ne abyste mi ji někdo vyfoukl!).

O tom už psal Schopenhauer v 19. století. Jenom neužil slovo evoluční, které je podle mě zcestné...
"Hlupáci! Vykleštěná dobytčata! Vy všichni, historici, logikové, kritici i vzdělanci, vy všichni jste jako červi na mrtvole a ze života jakživi nic nepochopíte." [Antoine de Saint-Exupéry]
Odpovědět
#9
(22. 08. 2011, 07:24:11)Zafod Biblbrox Napsal(a): diki AlineDaryen, toto mi uplne staci :)

Není vůbec zač :D
Odpovědět
#10
(21. 08. 2011, 20:33:46)ChildFreeMan Napsal(a):
(21. 08. 2011, 20:05:40)spagetka Napsal(a): Neumím,a ani na to nemám techniku.

- si ho kupte
- zaplaťte si digitální verzi
- půjčte si ho v knihovně
- nebo ty co ho mají přepíšou a pošlou

Clánky na dané téma jsou i v Instinktu(vyšel 18.8.).Abych to sem celé opisovala,tak to ani náhodou,to bych u toho seděla do rána. Kroutící očima
Dostaneš-li se na dno, tak se na něm neválej, ale odraž se od něho.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex