Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Na správnom mieste?
#1
Pomaly mi ťahá na 22, sex som ešte nemala a môj najdlhší "vzťah" skončil ešte na prvom rande. Niežeby sa mi chalani nepáčili...to nie, rada si nad nejakým pekným chalanom a občas dokonca aj holkou "poslintám", no tam to zvyčajne končí, pretože o nejaký partnerský vzťah záujem nemám. Akosi ma nepriťahujú v tom zmysle. Akosi u mňa najvyššie nestojí láska partnerská ale len kamarátska. :D
Nemám problém so sexom ako takým, som dokonca nadšená yaoistka (yaoi je japonský žáner mangy a anime bazírujúci na vzťahu dvoch chalanov..ehm. :D), no mne samotnej sa predstava sexu vyslovene hnusí, a vlastne nielen sex ale celkovo každá intimita, ako objímanie, maznanie či bozkávanie, vlastne aj samotná blízkosť nejakého človeka.
Som tu teda správne? (Teda až na tú susedskú krajinu :D )

Odpovědět
#2
No to je paráda! Já jsem taky fanynka yaoi, teda vlastně spíš slashové fanfiction, ale kdyby se mi dostala do spárů nějaká yaoi manga, zemřela bych blahem :D

I jinak jsme na tom v podstatě stejně: líbí se mi kluci i holky (zvlášť když vypadají jako něco z anime), ale o sex ani mazlení a líbání a doteky obecně jsem nikdy zájem neměla, ani jsem nikdy s nikým nechodila a všechny moje "vztahy" jsou čistě kamarádské. Představa já + sex mi připadá úplně divná, uhozená a mírně nechutná. Ale když provozují sex druzí, zvláště dva pěkní chlapci, ani trošičku mi to nevadí a ráda si o tom něco přečtu nebo pokoukám nebo sama napíšu. Už jsem slyšela zvěsti o jiných asexuálkách, co milujou slash, ale žádnou jsem ještě osobně nepotkala :-)

Určitě tu stejně jako já najdeš hodně spřízněných duší, takže vítej!
Odpovědět
#3
Oooo, to som teda nesmierne rada, že nie som sama. :D
A presne, dvaja pekní chalani :D :D To je potom už len kyaaa :D :D

Každopádne veľmi ti ďakujem :)
Odpovědět
#4
Ahoj,
určitě tu jsi správně.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex